Ropa naftowa wyższa; Burza i pomoc prognozy IEA przez Investing.com

Ropa naftowa wyższa; Burza i pomoc prognozy IEA przez Investing.com

Ropa naftowa wyższa; Burza i pomoc prognozy IEA przez Investing.com

© Reuters. Przez Peter Pielęgniarka

Investing.com – Ceny ropy objęte większym wtorkiem, wspinanie się do sześciu tygodniowego szczytu, po międzynarodowej agencji energetycznej przewidział gwałtowny odbicie popytem, ​​podczas gdy kolejna burza zagrożona Zatoką Meksykańska USA.

Do 9:35 AM ET (1335 GMT), Surowe futures USA wzrosły o 0,7% na poziomie 70,94 USD za baryłkę, podczas gdy Brent Futures wzrosły o 0,7% za 74,05 USD za baryłkę.

U.. Benzynowe futures RBOB RBOB wzrosły o 0,8% za 2,1872 USD A Galon.

IEA wydał najnowszy przegląd rynku surowego we wtorek, a organizacja międzyrządowa z siedzibą w Paryżu widziała trzy miesiące od spadku światowego zużycia paliwa od lipca do września ze względu na odrodzenie w przypadkach Covid-19.

, który powiedział, Agencja oczekuje, że ostry odbicie popytu na 1,6 mln baryłek dziennie w przyszłym miesiącu, z ciągłym wzrostem do końca roku.

“Silny popyt w górę i dalszy postęp szczepionki Programy powinny stanowić solidne odbicie od czwartego kwartału 2021 r., “Agencja powiedziała w sprawozdaniu.

następuje z organizacji krajów eksportujących naftowych podnoszących swoją globalną prognozę popytu na ropę na 2022 r. O prawie 1 milion beczek dziennie w poniedziałek.

Włączenie w dostawie, huragan Nicholas może osłabić się w tropikalnej burzy, ale nadal zagraża poważnym uszkodzeniom Teksasie i Luizjanii, kluczowych państw produkujących olej w USA, zaledwie dwa tygodnie po huraganie Ida rozerwane przez region.

“Niektórzy producenci już ewakuowali Personel z platform offshore i będziemy musieli ponownie zachować bliskie oko na aktywach w dół wzdłuż wybrzeża Zatoki Gulfu, “powiedział analitycy w ing, w notatce.

Około 794 000 baryłek dziennie, lub ponad 40% z mocy ropy naftowej i gazu U.

Rząd USA zareagował na to, zgadzając się sprzedać ropę na ropę na naród do ośmiu przedsiębiorstw, w tym Exxon Mobil (NYSE: XOM) i Chevron (NYSE: CVX), a Chiny ogłosiła sprzedaż nieco ponad 7 milionów baryłek Z strategicznego rezerw ropy naftowej 24 września zwiększając dostawę dostępną w drugim największym wielkim konsumentem naftowym na świecie.

Później w trakcie sesji skupią się na najnowszych danych U.S. Surowe dane zapasów z Amerykańskiego Instytutu Petroleum.

.