Ropa naftowa wyższa; Bill Infrastruktura wskazuje na wyższy wzrost przez Investing.com

Ropa naftowa wyższa; Bill Infrastruktura wskazuje na wyższy wzrost przez Investing.com

Ropa naftowa wyższa; Bill Infrastruktura wskazuje na wyższy wzrost przez Investing.com

© Reuters. Przez Peter Pielęgniarka

Investing.com – ceny ropy naftowej wspięły się w poniedziałek, wspierany przez decyzję Saudyjskiej Aramco (SE: 2222) późnym piątkiem, aby podnieść oficjalną cenę sprzedaży za swój surowy, a także przejście rachunku infrastruktury USA.

O 9:30 AM ET (1430 GMT), Surowe futures USA wzrosły o 0,3% przy 81,47 USD baryłkę, po upadku prawie 3% w zeszłym tygodniu, podczas gdy Brent Futures wzrosła o 0,4% do $ 83.03, po spadku prawie 2% w zeszłym tygodniu.

Is. Benzynowe futures RBOB RBOB wzrosły o 0,1% za 2,3220 USD A Galon.

Aramco, Saudyjska Arabia Olbrzyma Olej naftowy, podniesiony późny piątek jego grudniowa oficjalna cena sprzedaży do Azji za jego arabskie światło surowe do 2,70 $ bębenów w stosunku do Oman / Dubai Surowy, o 1,40 USD od listopada.

“Przyrosty cen są znacznie wyższe niż oczekiwania rynkowe i dają złamany sygnał na temat szczelności zaopatrzenia” – powiedział analitycy w ing, w notatce.

Dodanie do pozytywnego tonu Poniedziałek był Wiadomości, że Iss House of Reprezentants wreszcie przeszli wreszcie przewidywany rachunek za infrastrukturę 1 USD, borąc drogę do znacznych wydatków w systemie transportu kraju. Może to zwiększyć wzrost, a tym samym zapotrzebowanie na paliwo.

Rynek pozostał silny nawet śledzenie wiadomości, że porcelana import ropy naftowej w październiku do najniższego od września 2018 r. Największy na świecie importer ropy na świecie wniesiony w odpowiednik 8,9 mln baryłek dziennie, dane wykazały niedzielę, z 9,99 mln BPD we wrześniu i 10,02 mln BPD w tym samym okresie ubiegłego roku.

“Chiny import ropy naftowej mogłoby wyzdrowieć na resztę roku, na świeżych kontyngentach importowych dla prywatnych rafinerii, niskiej inwentaryzacji krajowej i wzrostu wskaźników eksploatacji rafinerii, aby przesunąć dostawę wyrafinowanych produktów”, powiedział ing.

Uwaga do amerykańskiego rynku energii po organizacji wywozu naftowego Kraje i ich sojusznicy zdecydowali się na zwiększenie mocy więcej niż wcześniej uzgodniony plan dodać 400 000 baryłek dziennie w grudniu, wiele do rozczarowania wielu konsumentów, w tym US

Sekretarz Sekretarza Energii US Jennifer Granholm powiedział w poniedziałek, że administracja Ważąc swoje opcje, aby rozwiązać wysokie ceny benzyny i ogrzewania, monitując spekulacje, które mogłyby zwolnić dostawę z USA Strategicznego Rezerwatu naftowego.