Ropa na surową niższą niższą; Skuteczność szczepionki wątpiących przez Investing.com

Ropa na surową niższą niższą; Skuteczność szczepionki wątpiących przez Investing.com

Ropa na surową niższą niższą; Skuteczność szczepionki wątpiących przez Investing.com

© Reuters. Przez Piotra Pielęgniarka

Investing.com – Ceny ropy stłumione Wtorek Wówczas obawia się skutecznością obecnych szczepionek, aby poradzić sobie z nowym wariantem Covid, podnosząc obawy o długotrwałych krawężnikach podróży i kolejnego trafienia do zapotrzebowania na paliwo.

Do 9:15 AM ET (1415 GMT), U.S. Futures Futures objętych 3,7% niższą o 67,39 USD za baryłkę, podczas gdy umowa Brent spadła o 3,9% do 70,35 USD.

Is. Benzynowe kontrakty futurowe RBOB z 2,8% za 2,9766 USD A Galon.

iskrzące najnowsze Selfoff były komentarze CEO Moderna (Nasdaq: MRNA), Stephane Blank, w wywiadzie w czasie finansowym, że istniejące szczepionki miałyby walczyć o radzenie sobie z wariantem Omicron, przewidywającą “kroplę materiałową” w ich skuteczności.

Regeneron (NASDAQ: Regn) dodano do obaw, zwalniając oświadczenie we wtorek, wskazując, że analiza sugerowana jego koktajl przeciwciała COVID-19 mógł zmniejszyć aktywność w stosunku do nowego wariantu.

Numer krajów na całym świecie nakłada już krawężniki podróżnicze na podróżnych z południowej Afryki, gdzie pierwszy wariant OMICRON został po raz pierwszy odkryty, a zmartwienia montujeją, że ograniczenia te mogą trwać przez chwilę, jeśli szczepionki muszą zostać ponownie skonfigurowane.

“Nadal jest zbyt wcześnie, aby rozliczyć ryzyko, że Omicron pozy i ta niepewność może dodać dalszą zmienność na rynku ropy naftowej” – wspomniane analitycy w ing, w notatce.

z tyłu tego osłabienia popytów, oczekiwania rosną, że organizacja krajów eksportujących ropy naftowej i Rosji, grupa znana jako OPEC +, zdecyduje się powstrzymać ich poprzedniego planu dodać 400 000 baryłek dziennie na globalną dostawę w styczniu, kiedy spotyka się w czwartek.

“Grupa opóźnił już wspólny komitet monitorujący i wspólnego komitetu technicznego w późniejszym tygodniu, w nadziei, że więcej informacji w odniesieniu do Omicron stać się dostępnym – powiedział ing. “Nie wykluczymy, że grupa zatrzymuje się, że podwyżka wzrasta w styczniu”.

również interesującego rynek był wznowienie rozmów między Iranem a światowymi uprawnieniami, aby spróbować uratować swoją ofertę jądrową 2015, której umowa może spowodować, że amerykańskie sankcje w dziedzinie sankcji w Kraju Zatoki Perskiej.

“Sankcje podnoszące w Iranie zobaczy spory wzrost irańskiego dostaw. Wyjście irańskie wynosi obecnie około 2,5 mmbbls / D, podczas gdy przed wyciągnięciem U.. Wyciągnięcie umowy jądrowej, Iran wyprodukował aż 3,8 mmbbls / D, “Ing powiedział.

Dane inwentaryzacji USA z American Petroleum Institute są należne o 16:30 ET.

.