Roku Stock: Co zrobić z niedawnego DIP przez Tipranks

Roku Stock: Co zrobić z niedawnego DIP przez Tipranks

Roku Stock: Co zrobić z niedawnego DIP przez Tipranks

© Reuters. Roku Zasady: Co zrobić z niedawnym Dip

po raz drugi w tym roku, Roku (NASDAQ: ROKU) akcje poniesiono na rynku niedźwiedzia, z spadkiem szczytu do celu 34,9%.

dla inwestorów w firmie sprzętu strumieniowego, nie było niczym braku turbulentnej jazdy.

Roku jest nadal prawdopodobnie we wczesnych etapach swojej historii wzrostu. Jego drugi kwartał, jednak ujawnił wzrost, który nie spełnia zbytnio na gorącej cenie zapasowej.

wśród najnowszych spadek cen, jestem bardziej skłonny pozostać neutralny na imię. (Patrz Wykresy Roku na Tipranks)

Roku: Q2 nie było wystarczająco dobrej

Roku dostarczył wyjątkowe rytm zarobków, z 0,52 USD w zarobkach per-Share, zgniatając konsensus ulicy, który zwany 0,13 USD.

przychodów wzrosło do 645 milionów dolarów, w górę niesamowitego 81% rok do roku i oryginał zarządu przewodnictwo. Po pierwszym rzuceniu był jeszcze kolejny big beat dla Roku. Inwestorzy znaleźli jednak włosy na kwartał, stąd negatywne reakcje pojemnościowe.

za kwartał, dodatki do konta Roku pojawiły się na 1,5 miliona. To imponujące, ale biorąc pod uwagę Kovid-19 z tyłu i że liczba spadła na zasadzie rocznie-rok i dzielnicy, istnieje pewne obawy, że wzrost użytkownika może zmielić na spowolnienie.

Konkursu wygląda za Fierce

, chociaż Roku wyrzeźbił znaczną część rynku sprzętu strumieniowego, nie można pomóc, ale zauważyć, że branża ma dziko konkurencyjny, z behemotem technikowym (myśleć konkretnych członków Faang Cohort), który agresywny naciska, aby wygrać przez użytkowników.

Dodaj problemy z łańcuchem dostaw sprzętowym do równania i potencjalny odwrócenie rozpędu strumieniowego w środowisku po pandemii do równania, I trudno dostać się za magazynem Roku, wśród ciśnienia sprzedającego.

O Plus Side Business Roku ROKU odebrał znaczącą przyczepność późno. Zawartość obsługiwana na reklamach naprawdę trafiła na miejsce z pewnymi konsumentami.

Jeśli może kontynuować wykonywanie reklam, ROKU może bardziej niż przesunąć średniookresową presję sprzętową. To duży “jeśli” wchodzący do środowiska branżowego, które może być znacznie mniej korzystne w 2022.

sprzedaży sprzętu znacznie spowolniło znacznie od epoki przed pandemii. Kluczem do wzrostu Roku jest w przedsiębiorstwach o wyższej marginesie, a jeśli może utrzymać konkurenci w zatoce, nie ma wątpliwości, że Roku może wykorzystać efekty sieciowe na jego przewagę i dokonać trwałego push w kierunku rentowności.

Wall Street’s BERAT

Według Pipranks Ranking Consensus, Roku zapasuje jako silny zakup. Z 17 ratingów analityków, Istnieje 14 lat zaleceń, dwa zalecenia dotyczące przechowywania i zalecenie sprzedaży.

Średni cel ceny Roku wynosi 475 USD. Cele cen analityków wahają się od niskiej 310 USD za akcję, do wysokości 650 USD za akcję.

dolnej linii

ROKU nadal występuje nieco przyzwoicie, ale z udziałem udziałów w ponad 17-krotnym sprzedaży, wygląda trochę drogie. Konkurs wygląda również zaciekły.

Ujawnianie: Joey Frenette nie posiada udziałów w żadnych wymienionych firm w momencie publikacji.

Zastrzeżenie: Informacje zawarte w tym artykule reprezentują tylko poglądy i opinię tylko pisarza, a nie poglądy lub opinii Pipranków lub jego podmiotów stowarzyszonych oraz powinny być rozpatrywane wyłącznie w celach informacyjnych. Tiprans nie gwarancje na temat kompletności, dokładności lub niezawodności takich informacji. Nic w tym artykule należy podjąć jako zalecenie lub nachylenie zakupu lub sprzedaży papierów wartościowych. Nic w artykule nie stanowi prawny, profesjonalny, inwestycyjny i / lub porady finansowe oraz / lub uwzględnia konkretne potrzeby i / lub wymagania jednostki, ani nie ma żadnych informacji w artykule, stanowią kompleksowe lub pełne sprawozdanie z spraw lub przedmiot omówione w nim. Tipranks i jego partnerzy zrzekają się wszelkiej odpowiedzialności lub odpowiedzialności w odniesieniu do treści artykułu, a wszelkie działania podjęte na podstawie informacji w artykule jest na własne i jedyne ryzyko. Link do niniejszego artykułu nie stanowi zatwierdzenia lub zalecenia przez Tipranks lub jego podmioty stowarzyszone. Wcześniejsze wyniki nie wskazują na przyszłe wyniki, ceny lub wydajność.

.