Roczny Bitcoin cena podobieństwa zauważyłem przez entuzjastów kryptowaluta

Roczny Bitcoin cena podobieństwa zauważyłem przez entuzjastów kryptowaluta

Roczny Bitcoin cena podobieństwa zauważyłem przez entuzjastów kryptowaluta

Fractals są powtarzające się wzorce, w których cena działa w podobny sposób, że był w poprzednim wystąpieniu. Podczas gdy te ruchy nie są identyczne i często nie transpirize w tym samym czasie, mają pewne podobieństwa, zwłaszcza z porównywalnych relacji między ruchami. Powtarzające się wzory były używane bardzo często w cenach wokół prognoz cenowych na przyszłość. Handlarze kryptowalutami i entuzjastami @SmartContracter zidentyfikowali Fraktal, porównując podział w październiku 2018, co doprowadziło do niskiego z ' 3200 na ostatnie załamanie września 24, 2019.
Wykres BTC/USD
Wykres min BTC/USD 240 Wykres min BTC/USD 240
zachować krótki obwód dzielny Beras, Twoja ofiara nie zostanie zapomniane za większe dobrze
Wykres BTC/USD Wykres BTC/USD
Ponadto, ruch cen, że po upadku akcji ma pewne podobieństwa. Jeśli cena będzie kontynuowana zgodnie z tym samym wzorem, wzrośnie ona bardzo szybko ponad 10 000 dolarów amerykańskich. Zobaczmy, jak to nastąpi, tym bardziej prawdopodobne. 2018 października Cena będzie przedmiotem obrotu w symetrycznym trójkącie przez około 160 dni w okresie od czerwca do października 2018. Po awarii, Cena szybko spadła o około 50%. Po upadku, Cena generuje rosnący Trójkąt-Trading wewnątrz jest to około 130 dni przed Breakout. Ruch w trójkącie był związany z uparty Dywergencja w RSI.
Wykres dzienny BTC/USD Wykres dzienny BTC/USD
Jeśli spojrzymy na średnie ruchome (MA), widzimy, że cena w obrocie poniżej 100-i 200-dni MAs całkowitego upadku.
Wykres dzienny BTC/USD Wykres dzienny BTC/USD
W końcu przeniósł się na 100 dni MA w lutym 2019, ponad 200-dzień MA po wyrwać się i przez Trójkąt na początku kwietnia. 2019 września Cena będzie handlować, symetryczny Trójkąt przez około 100 dni w okresie od czerwca do września 2019. Po upadku, cena spadła o nieco ponad 20% i stworzył inny symetryczny trójkąt. To obrocie w nim przez 15 dni, tworząc uparty Dywergencja w RSI przed wyrwaniem się.
Wykres dzienny BTC/USD Wykres dzienny BTC/USD
Ponadto, patrząc na średnie ruchome, widzimy, że przez upadek, Cena handlu powyżej 200-dni MA. Cena spadła poniżej, a następnie stał się tam.
Wykres dzienny BTC/USD Wykres dzienny BTC/USD
Podobieństwa i różnice Istnieją istotne różnice i podobieństwa między tymi dwoma ruchami. Podobieństwa pochodzą głównie z ruchu przed upadkiem. Oba razy, Cena handlu Insider-symetryczne Trójkąty przez długi czas (180 vs. 100 dni) przed złamaniem. Ale ruch, który nastąpił po upadku stał się bardzo niepodobny. Po pierwsze, spadek o 50% w 2018 i 21% w 2019. W 2018, Cena stworzyła rosnąco Trójkąt, który trwał 130 dni, prawie w tym samym czasie co oryginalny trójkąt. Z drugiej strony, rozbieżność między pierwszym i drugim trójkątem był znacznie bardziej wyraźny w 2019, ponieważ ten ostatni trwał tylko 15 dni po cenie wybuchła. Wreszcie, pozycja MAs jest bardzo różna. W 2018, 100-dzień MA poniżej 200-dzień, co wskazuje, że ruch ten poprzedzał tendencję zniżkową. Z drugiej strony, w ruchu 2019, 100-dzień MA był wyższy niż 200-dzień, co oznacza, że ruch udało się ustawić tendencję wzrostową. W związku z tym, podczas gdy te dwa ruchy mają podobieństwa, nie wierzymy, że możemy użyć ruchu po 2018 podziału do przewidywania bieżącego ruchu.