Regeneron Pharmaceuticals to moja wartość zapasów tygodnia przez Stocknews

Regeneron Pharmaceuticals to moja wartość zapasów tygodnia przez Stocknews

Regeneron Pharmaceuticals to moja wartość zapasów tygodnia przez Stocknews

© Reuters. Regeneron Pharmaceuticals jest moją wartością Wartość

Regeneron (NASDAQ: Regn) Pharmaceuticals, Inc. (Regn) stał się popularny w ciągu ostatniego roku ze względu na jego leczenie koktajlowe Covid 19. Ale firma nie jest jednym sztucznym kucykiem. Ma więcej niż kilka leków Blockbuster, jeszcze bardziej po drodze. Najlepszą częścią jest to, że zapasy jest dość niewydawane. Czytaj więcej, aby dowiedzieć się, dlaczego ten typ należy do Twojego portfolio.Regeneron Pharmaceuticals, Inc. (Regn) odkrywa, rozwija się, i komercjalizuje produkty, które zwalczają chorobę oczu, chorobę sercowo-naczyniową, rakiem i zapaleniem. Spółka ma kilka produktów sprzedawanych, w tym Eylea, zatwierdzony do zniekształcenia żółtego wieku związane z wiekiem i innymi chorobami oczu, praluent dla obniżenia cholesterolu LDL i Dupixent do atopowego zapalenia skóry, astmy i polipozy nosowej.

Spółka rozwijająca się również przeciwciała monoklonalne z Sanofi (NASDAQ: SNEY) w immunologii i rak. Regn rozwija również przeciwciała bispecyficzne i koktajle przeciwciała z innymi współpracowników i niezależnie. Jednak jego kluczowy kierowca wzrostu jest Eylea, który nadal generuje silne przychody z ciągłych ekspansji etykiet.

Eylę jest zatwierdzany w Stanach Zjednoczonych, UE, Japonii i innych krajach w leczeniu degeneracji plamki żółtej związanej z wiekiem, cukrzycowym obrzękiem i obrzękiem plamowym. Trendy demograficzne są wzrostem jazdy w U.S., w tym starzejącą się populację i wzrost częstości występowania cukrzycy.

Kontynuuj czytanie na Stocknews