Rapid7 vs. NetsCout: Który zapas bezpieczeństwa jest lepszy kupić? Przez Stocknews.

Rapid7 vs. NetsCout: Który zapas bezpieczeństwa jest lepszy kupić? Przez Stocknews.

Rapid7 vs. NetsCout: Który zapas bezpieczeństwa jest lepszy kupić? Przez Stocknews.

© Reuters. Rapid7 vs. NetsCout: Który zapas bezpieczeństwa jest lepszy kupić?

Ponieważ powszechna digitalizacja zwiększyła znacznie ryzyko cyberataków i naruszeń prywatności, firmy Cybersecurity są świadkami rosnącego popytu na ich rozwiązania z przedsiębiorstw i agencji rządowych. Korzystne tło branżowe powinno przynieść korzyści zarówno Rapid7 (NASDAQ: RPD) i NetsCout (NTCT). Dowiedzmy się, który z tych zapasów jest lepszym zakupem teraz.Boston opartych7, Inc. (RPD) i NetsCout Systems, Inc. (NTCT) w Westford, Mszę, są dwoma wybitnymi firmami, które oferują rozwiązania cybernecyjne. RPD świadczy usługi gromadzenia, kontekstualizowania i analizowania danych bezpieczeństwa w celu zmniejszenia narażenia zagrożenia i wykrywanie kompromisu w czasie rzeczywistym, podczas gdy NTCT zapewnia inteligencję operacyjną i analizy wydajności w zakresie zapewnienia usług i rozwiązań bezpieczeństwa usług. Zarówno firmy służą do technologii, usług finansowych, opieki zdrowotnej, Produkcja, detaliczna, edukacja, transport, agencje rządowe branże poprzez bezpośrednie siły sprzedaży i partnerów kanałów pośrednich.

Rosnące przyjęcie przetwarzania w chmurze i przyspieszone tempo transformacji cyfrowej prawie wszystkich branż ułatwiło rosnące przypadki cyberataków i naruszeń prywatności. W rezultacie firmy oferujące rozwiązania cybernecyjne są świadkami podwyższonego popytu z przedsiębiorstw w celu ochrony ich danych i prywatności. Ponadto wdrożenie rozwiązań cyberbezpieczeństwa oparte na chmurze rozwiązania pomaga organizacjom obniżenie kosztów związanych z kosztownym sprzętem do przechowywania i innych kosztów utrzymania, prowadzenie popytu na takie rozwiązania jeszcze więcej. Oczekuje się, że Global Cybersecurity Market wzrośnie o 9,7% CAGR, aby osiągnąć 345,40 mld USD do 2026 r., A zarówno RPD, jak i NTCT prawdopodobnie korzystają z branży tylnej.

, ale podczas zdobycia NTCT 2,7% w cenie w ciągu ostatnich trzech miesięcy RPD wzrósł o 42,9%. W warunkach minionego dziewięciu miesięcy, RPD jest wyraźnym zwycięzcą z 66,6% zysków w porównaniu z 22,3% NTCT. Ale który z tych zapasów jest teraz lepszy? Dowiedzmy Się.

Kontynuuj czytanie na Stocknews