Pullback może być kontynuowany dla Lululumon Athleticka przez Tipranks

Pullback może być kontynuowany dla Lululumon Athleticka przez Tipranks

Pullback może być kontynuowany dla Lululumon Athleticka przez Tipranks

© Reuters. Pullback może być kontynuowany dla Lululemon Athleticka

z ekspozycją na handel e-commerce i cegły i zaprawy, nie jest zaskoczony, że Lululemon Athleticka (NASDAQ: LULU) pozostał zwycięzcą. Sportowy sprzedawca odzieży nadal pokonał oczekiwania.

Silna wydajność dla biznesu może prowadzić do 2022. czy to napędza akcje wyższymi cenami w nadchodzących dwunastu miesiącach? Nie tak szybko. Podobnie jak wiele imiona o wysokich latach, w ciągu ostatnich osiemnastu miesięcy, było to akcje zwiększone w żadnej małej części przez “wzrost w żadnej cenie” inwestującą filozofię.

jako zacieśnienie monetarne i perspektywę wyższych stóp procentowych wpływu na tę mantrę na rynku, Akcje prawdopodobnie będą nadal poruszać się niższe w krótkim okresie. W rzeczywistości zaczęli już wciągnąć w ostatnich dniach.

To nie mówić, że ogromny bębnisko jest w sklepie. Jednak z perspektywą Lulu Robiąc się w kierunku nisko z wcześniejszego z początku tego roku (około 300 dolarów za akcję), jestem niedźwiedzi, że jestem na dzisiejszych cenach (około 401,50 USD za akcję). (Patrz Lululemon Athletica Stock Charts na Tipranks)

Zmiany w nastrojów na rynku dla Lulu

, jak widać z najnowszych wyników kwartalnych (wydany 9 września), LulUlumon nadal “zmiażdży”.

sprzedaży w wysokości 1,5 miliarda dolarów pojawiła się dobrze przed szacunkiem analityków (1,3 mld USD). Ręcznie bije również o zarobkach (1,65 USD za akcję, w porównaniu do 1,19 USD konsensus). W tym czasie wystarczyło to, aby dać LULU, podwójną cyfrę wzdłuż cenę .

, ponieważ ten trend trwa, zapasy jak Lululumon, który są wyceniane w dużym stopniu na przyszłych wyników, będą kontynuować poruszanie się niższe. Tak, kontynuacja silna kwartalna wydajność może pomóc złagodzić cios, zakładając, że trendy kontynuują. Jednak jako rezultaty ryzyka w nadchodzących kwartałach rozczarowuje, leżącej u podstawowej wydajności mogą skończyć wybrać podręcznik.

Ile kolejnych może odciągnąć Lululumon?

Jeśli sprzedaż jest kontynuowanie LULU Stock, ile będzie niższa? Biorąc pod uwagę, że jego podstawowa działalność pozostaje silna, nie oczekuję wkrótce udziały w kraterowi w okresie okazyjnym ceną piwnicy.

szanse, że będzie nadal handlować premią do rywali Nike (NYSE: NKE) i pod Armor (NYSE: UA) (UAA), który handlują do przodu do zarobków, lub P / E, wielokrotności 31,0 x i 33.5x, odpowiednio. Jest to znacznie niższy niż obecny stosunek P / E z 44,4x.

Co więcej, obaj rówieśnicy, które są bogato wyceniane Ryzyko ryzykuj, są narażone na ich bogate wyceny kompresji. Zamiast handlu dla p / es w 30s, oba mogą dryfować do wielokrotności o wysokich 20s 20s.

Po tej ponownej zmianie, Lululemon może spaść do przodu P / E około 40X. Na podstawie konsensusu analitycznego 7,50 USD z zarobków ten rok fiskalny, 300 USD za akcję może być tam, gdzie akcje znajdują się na jego podłodze, raz prawdopodobnie na rynku wchodzą na rynek opuszcza się.

Jakie analitycy mówią o Lulu Stock

zgodnie z Tiprankami, Lulu zapas posiada ocenę konsensusu silnego zakupu. Z 17 ratingów analityków, 14 Oceń to Kup, 3 analitycy oceniają to HOLD, a 0 analityków stopy sprzedaży.

Jak do celów cenowych, przeciętny cel cena Lululemon wynosi 469 USD za akcję, co oznacza około 16,85% z dzisiejszych cen. Cena analizyczna cele wahają się od niskiego 410 USD za akcję, do wysokości 520 USD za akcję.

. Dolna linia: Solidna firma, bogata wycena

Poza obawami o wyceny, inni mogą zwrócić uwagę, że nie jest ustawiony w kamieniu, że Lululemon będzie nadal dostarczać wyniki daleko powyżej oczekiwań analityków. Niektóre czynniki wskazują na prawdopodobieństwo spółki dostarczającą przytłaczające wyniki w nadchodzących kwartałach. Na przykład

, rosnąca konkurencja jest problemem, a nie tylko z Nike i pod Armor. Inne nazwy w domu fitness, takie jak peloton (NASDAQ: PTON), chcą chwycić kawałek premiiowej przestrzeni odzieży Atletycznej.

Co ważniejsze, ponieważ rynek zmienia swoją melodię w zakresie zapasów wzrostu, a LULU zapas pozostaje bogato wycenione, nie ma potrzeby “kupić DIP” po jego niedawnym ruchu. Lululemon ma kilka sposobów, aby przejść przed powrotem do bardziej rozsądnego wycena.

Ujawnienie: W momencie publikacji Thomas Nie miał żadnych pozycji papierów wartościowych wymienionych w niniejszym artykule.

Zastrzeżenie: Informacje zawarte w tym artykule reprezentują tylko poglądy i opinię tylko pisarza, a nie poglądy lub opinii Pipranków lub jego podmiotów stowarzyszonych oraz powinny być rozpatrywane wyłącznie w celach informacyjnych. Tiprans nie gwarancje na temat kompletności, dokładności lub niezawodności takich informacji. Należy niciel w tym artykule, należy podjąć jako zalecenie lub zasypianie na zakup lub sprzedaż papierów wartościowych. Nic w artykule nie stanowi prawny, profesjonalny, inwestycyjny i / lub porady finansowe oraz / lub uwzględnia konkretne potrzeby i / lub wymagania jednostki, ani nie ma żadnych informacji w artykule, stanowią kompleksowe lub pełne sprawozdanie z spraw lub przedmiot omówione w nim. Tiprans i jego partnerzy zrzekają się wszelkiej odpowiedzialności lub odpowiedzialności w odniesieniu do treści artykułu, a wszelkie działania podjęte na podstawie informacji W artykule jest na własny i jedyny ryzyko. Link do niniejszego artykułu nie stanowi zatwierdzenia lub zalecenia przez Tipranks lub jego podmioty stowarzyszone. Wcześniejsze wyniki nie wskazują na przyszłe wyniki, ceny lub wydajność.

.