Pracownicy w Unionized New York Starbucks Store Kontynuuj wychodzą nad kadrową, bezpieczeństwem przez Reuters

Pracownicy w Unionized New York Starbucks Store Kontynuuj wychodzą nad kadrową, bezpieczeństwem przez Reuters

Pracownicy w Unionized New York Starbucks Store Kontynuuj wychodzą nad kadrową, bezpieczeństwem przez Reuters

2/2 © Reuters. Plik Foto: Zamówienia mobilne Czekaj na Starbucks, w Hamburgu, przedmieście Buffalo, Nowy Jork, USA, 8 grudnia, 2021. Reuters / Lindsay Dedario / Plik Zdjęcie 2/2

przez Hilary Russ

Nowy Jork (Reuters) ) – Baristas w Starbucks Corp (Nasdaq: SBUX) Lokalizacja w Buffalo, Nowy Jork, zszedł z pracy na drugim dniu w czwartek w proteście, co mówią, są niebezpieczne warunki pracy, wśród nowego wzrostu w skrzynkach Covid-19.

pracowników opuściło swoje stanowiska w środę w Lokalizacjach Elmwood Avenue – jedynym uzdrowiskiem w Stanbucks Starbucks w Stanach Zjednoczonych – i mówią, że nie wrócą, dopóki nie poczują się bezpiecznie.

Jedna trzecia pracowników jest poza Covid-19, powiedział Barista Casey Moore, jeden z organizatorów Unii w Buffalo.

“Sklep jest drastycznie manipulowany, pozostawiając pozostałych partnerów wyczerpanych i przepracowanych” powiedziała.

pracowników, którzy mogą pracować, nie otrzymali Maski N95 i “Starbucks również wyjaśniono, że partnerzy są nadal zobowiązani do obsługi zdemaskowanych klientów, pomimo mandatów maski ogólnokrajowej” – powiedziała.

rzecznik firmy Reggie Borges powiedziało, że od poniedziałku, wszystkie 20 sklepów z bawołów w zamkniętej części wypoczynkowej i przełączyły się wyłącznie na wynos, a niektóre zmniejszyły godziny pracy, aby rozwiązać lokalny spike w przypadkach COVID-19 i personel niedobory.

“W całym pandemii spotkaliśmy się i przekroczyliśmy wszystkie wytyczne CDC i ekspertów dla bezpieczeństwa, a my wspieraliśmy partnerów z płacą szczepionką, dniami chorobowymi i wynagrodzeniem izolacji” – powiedział Borges.

pracowników w sklepie głosowali 9 grudnia, aby dołączyć do pracowników Union Union. Krajowa Rada Pracy Certyfikowała wyniki wyborów w tygodniu później.

Teraz pracownicy Starbucks w poszczególnych sklepach w sześciu Więcej miast poszukuje wyborów do głosowania na temat uzgodnienia.

.