Powerfan uruchamia kolekcję Manny Pacquiao NFT przed 21 sierpnia walki z rówieśnikami BTC

Powerfan uruchamia kolekcję Manny Pacquiao NFT przed 21 sierpnia walki z rówieśnikami BTC

Powerfan uruchamia kolekcję Manny Pacquiao NFT przed 21 sierpnia walki z rówieśnikami BTC

Powerfan uruchamia kolekcję Manny Pacquiao NFT przed 21 sierpnia walki

Manny Pacquiao i Yordenis Ugas będzie walczyć w Las Vegas 21 sierpnia 2021 r. Powrót Pacquiao, który osiągnął legendarny status w świecie bokserskim, jest wysoce przewidywany i zdarzenie jednorazowe. Z pomocą Powerfan, wydarzenie zostanie upamiętnione jako NFT i malarstwo, a proces będzie wspierać Fundację Manny Pacquiao. Uruchomienie NFT będzie wyposażony obraz podpisany przez Manny Pacquiao stworzony przez Jun Aquino “Malarz Mistrzów”

Nadchodzący Manny Pacquiao NFTSBOXING Fans na całym świecie będzie zaznajomiony z zapaloną karierą Manny Pacquiao. Trzymał przynajmniej jedno mistrzostwa na osiem działów ciężarowych, co czyni go jednym z wszech czasów w sporcie. Chociaż Pacquiao ostatnio walczył w 2019 r., Teraz wróci do pay-per-view 21 sierpnia 2021. Jego przeciwnik, Yordenis Ugas, jest Obecny mistrz WBA Welterweight. Dzięki jednej stratę do jego imienia od 2015 r. Walka tytułowa będzie wydarzeniem, aby zobaczyć.

, ponieważ wydarzenie jest bardzo przewidywane, Powerfan postanowił zaoferować coś wyjątkowego. Nadchodząca walka tytułowa WBA WILTERWEIVE zostanie upamiętniona jako niezgłodni się token i malowanie. Oba zostaną sprzedane podczas aukcji, która prowadzi od 20 sierpnia do 27 sierpnia, 2021. Po zamknięciu licytacji zwycięzca zostanie ogłoszony i otrzyma fizyczne malarstwo, podpisane przez Manny Pacquiao i osobiste podziękowania od Jun Aquino “Malarza Mistrzów” , wideo za scenami i ekskluzywny dostęp do przyszłej sprzedaży NFT.

Dodatkowo, cztery inne obrazy zostaną sprzedane jako NFT podczas tego wydarzenia. Ograniczone ilości będą dostępne do natychmiastowego zakupu i przyjść ze specjalnymi bonusami.

Manny Pacquiao NFT zostanie sprzedany za 2500 USD, z ilością 10. Dodatkowo, łącznie 15 walki Harada NFTS będzie dostępny za 850 USD każdy. Eder Jofre NFT seria obejmuje 20 sztuk wycenionych na 500 USD każdy. Ponadto istnieje 25 Ceferino Garcia NFT za 250 USD każdy. Każdy zakup jest wyposażony w wysokiej rozdzielczości obrazu obrazu, wideo za kulisami z artysty, a VIP wczesnego dostępu do przyszłych uruchomień NFT.

Powerfan tworzy nowe cele ConnectionsMany wentylatorowe, są osiągalne za pomocą nielegalnych żetonów. Powerfan ma na celu wzmocnienie autorów, twórców treści i fanów, aby wykuwać nowe poziomy połączenia. Poprzez platformę twórcy mogą miętować NFTS lub tworzyć niestandardowe aktywa cyfrowe. Aktywa te mogą być następnie wykorzystane jako zachęta dla fanów do udostępniania treści. Zostanie nagrodzony w celu udostępniania treści jest zmiana gry, która nie byłaby możliwa w przejrzysty sposób bez technologii Blockchain.

pod maską, Powerfan oferuje roztwór menstrujących, w tym ustawienia, prowizory partnerskie i zawartość odblokowania. Twórcy Może sprzedać wykuchane nielegalne żetony na innych platformach, a twórcy zarabiają 97,5% wszystkich wpływów na sprzedaż. Te wpływy są bezpośrednio wypłacane do Stwórcy bez udziału żadnych pośredników.

Dodatkowo zespół Powerfan będzie wspierać marketing i sprzedaż NFT. Zapewniają również doradztwo tworzenie i projektowanie za pomocą ich białej usługi rękawicy. W zamian za tę dodatkową usługę – która nie ma kosztów z góry – Stwórca zarobi 70% wpływów z początkowej sprzedaży.

Zamknięcie myśliCommemorowanie ikonicznych wydarzeń w świecie sportowym stały się bardziej nowoczesne dzięki zastosowaniu NFTS. Usługi takie jak Powerfan upraszczają proces menstrujący i pozwalają twórcom skupić się na tym, co jest ważne: zachwycając publiczności i rozwijając firmę. Ponadto, nielegalne żetony mogą tworzyć nowe obligacje między twórcami treści, celebrytów i ich fanów i służą nowoczesne potrzeby społeczeństwa z cyfrowym społeczeństwem.

Ponadto technologia pozwala na interaktywne upamiętnienie znaczących wydarzeń real-światowych, w tym walki Manny Pacquiao vs. Yordenis Ugas. Intrygująca okazja jest tworzona przez tworzenie NFT i obrazów, aby świętować to wydarzenie i udostępniając je fanom. Artysta Jun Aquino jest pierwszym Azjatyckim Artistą, który zostanie wprowadzony przez West Coast Boxing Hall of Fame w kategorii Art of Boxing.

Kontynuuj czytanie na rówieśnikach BTC