Pomimo zmienności na rynkach kryptokurrnościowych wielu nadal pewni wartości długoterminowej przez Dalandoin

Pomimo zmienności na rynkach kryptokurrnościowych wielu nadal pewni wartości długoterminowej przez Dalandoin

Pomimo zmienności na rynkach kryptokurrnościowych wielu nadal pewni wartości długoterminowej przez Dalandoin

Pomimo zmienności na rynkach kryptokurcydowych Wiele jeszcze pewni wartości długoterminowej

Market CryptoCurrency może być lotnym rynkiem, ale jest to taki, który zapewnia inwestorom i handlowcom możliwość zdobycia lukratywnej sumy z ich inwestycji. Sektor kryptokurency rozwija się dzięki rosnącej potrzebie wydajności operacyjnej i przejrzystości w systemach płatności finansowych, a także zwiększone zapotrzebowanie na przekazy pieniężne w krajach słabo rozwiniętych i bezpieczeństwa danych. Przewiduje się, że przepływ popytu na kryptonacje wśród banków i instytucji finansowych stworzyło doskonały potencjał ekspansji na rynku w okresie prognozy. Niedawny raport z dyszetów Raporty Projekty, że globalny rozmiar rynku kryptokurrności wycenił o 1,49 mld USD w 2020 r. I przewiduje się osiągnąć 4,94 mld USD do 2030 r., Rosnących w CRAZ 12,8% od 2021 do 2030 r. Raport powiedział: “Rosnący popyt dla przejrzystości W systemie płatności przewiduje się napędzać działalność CryptoCurrency. Oczekuje się, że rynek kryptokrądowy wzrośnie szybko w nadchodzących latach z powodu poprawy przejrzystości danych i niezależności w płatnościach w bankach, usługach finansowych, ubezpieczeń i innych sektorach biznesowych. Zdolność do przesyłania i otrzymywania płatności w sposób przejrzysty, a także bezpieczne zachowanie informacji o kliencie do wykorzystania w przyszłości, są zaletami przy użyciu kryptokrencji w branży bankowej. Aktywne firmy z ostatnimi zmianami w branży obejmują: Coinbase (NASDAQ: Coin) Global, Inc. (NASDAQ: Coin), Hello Pal International Inc. (OTCQB: Hllpf) (CSE: HP (NYSE: HPQ)), MARATHON Cyfral Holdings , Inc. (NASDAQ: Mara), Riot Blockchain, Inc. (NASDAQ: NASDAQ: Riot), Hut 8 Corp. (NASDAQ: HUT) (TSX: Hut). Raporty

Ciągły: “Ponadto oczekuje się, że nowe protokoły technologii rozproszonych Blockchain są wyeliminowane Potrzeba pewnych rozwiązań organizacyjnych i pozwala wielu interesariuszom dzielić się płatnością w sposób przejrzysty w całej firmie. Strategie te poprawiają przejrzystość łańcucha dostaw, co pomaga zapobiegać przestępstwom środowiskowym i innym. W przyszłości podnosi szanse przyjęcia krypturrency. Wzrost rynku kryptokurderstwa prawdopodobnie wspomaga niewykorzystany potencjał gospodarek wschodzących. Dokonując funkcjonowanie usług finansowych i finansowych, rozwijające się narody dają znaczne możliwości bitcoin, aby rozszerzyć swoje operacje. Bitcoin, najbardziej znany z tych kryptowania, już pomógł wielu osobom fizycznym i firmom rozwijać i odnieść sukces finansowo. Gospodarka dostosowuje się do tych wymagań, a kryptonacje mają dużo potencjału do nich spełnić. Zmiana demografii, zwiększona konsumpcja i gotowość do przyjęcia nowych technologii, takich jak Internet rzeczy, Blockchain i innych Spraw, aby Cryptackieci były atrakcyjne na wschodzących rynkach. Cryptourrenki są przyjmowane przez rosnącą liczbę firm w wielu branżach, z Big Tech do Airlines, umożliwiając klientom korzystać z nich jako oficjalne środki zapłaty za ich towary i usługi. Oczekuje się, że jeszcze bardziej zwiększy rynek bitcoin. ”

Hello Pal International Inc. (CSE: HP) (OTCQB: HLPF) Breaking News: Hello Pal ogłasza modernizację Litecoin / Dogecoin Mining Rigs do najnowszego Antminer L7 Model – 4500 istniejących górników sprzedanych w 100% zysku na zakup nowych górników – cześć Pal International Inc., dostawca szybko rozwijających się międzynarodowych transmisji strumieniowej, nauki językowej i platformy społecznej Crypto-Crypto, ma przyjemność ogłosić, że ulepszył się około jednej trzeciej swoich platformy górniczej Litecoin / Dogecoin do najnowszych górników wydanych przez bitmena.

Spółka, za pośrednictwem swojej jednostki zależnej CPAL Technology Limited (dawniej “Crypto Pal Technology Limited”), sprzedawany 4500 istniejących platformy górniczej Antminer L3 + do rozważenia 2,1 mln USD (w przybliżeniu 2,67 mln CAD). W porównaniu z efektywną ceną zakupu tych platform górniczych, gdy zakupiono 12500 platform górniczych dla CAD 3.5 Milion wcześniej w czerwcu tego roku stanowi to zysk o ponad 100% dla tej sprzedaży.

Korzystanie z tych wpływów, Spółka zakupiła 100 jednostek Antminer L7 Mining, które są najnowszymi platformami górniczymi Litecoin / Dogecoin do wydania Bitmena. L7 platformy górnicze mają hashrate 9500 mH / s, co jest 19 razy więcej niż w istniejącym L3 +.

Spółka spodziewa się, że otrzyma te nowe platformy górnicze w listopadzie w listopadzie i ma ustalenia dotyczące zakupu więcej, jak Te platformy górnicze przynoszą liczne zalety. Oprócz zwiększonej mocy górniczej, będzie również wymagać mniej konserwacji i będzie łatwiejsze do domu w obiektach górniczych Ze względu na zmniejszoną przestrzeń będzie wymagać w porównaniu z opłatami elektrycznymi otrzymanymi przez urządzenia górnicze. Z kolei z kolei oznaczają, że firma będzie miała znacznie większą elastyczność pod względem, gdzie można umieścić swoje platformy górnicze. Jak wspomniano w presji prasowej Hello Pali 5 października, firma nadal rozszerza swoją działalność na poziomie międzynarodowym, aby dywersyfikować ryzyko dla swoich akcjonariuszy.

“Jesteśmy bardzo wdzięczni naszym partnerem Yitang w pomaganiu nam sprzedać część naszych istniejących platform górniczych przy podwójnym naszym kosztem, a będąc w stanie zdobyć nowych górników, które są w bardzo krótkim dostawie,” powiedział Kl Wong, Założyciel i przewodniczący firmy.

“Pozostajemy zaangażowani w naszą strategię wydobycia kryptograficznego i wdrażaniem kryptokurności na naszej platformie społecznej, więc ta aktualizacja pomoże nam osiągnąć ten cel”.

Newsletter poczty e-mail

Dołącz, aby uzyskać flipsę Crypto

Uaktualnij skrzynkę odbiorczą i zdobądź nasze dailoincoin Reditors Picks 1x tydzień dostarczone prosto do skrzynki odbiorczej.

[Kontakt-Form-7] Zawsze możesz wypisać się tylko 1 kliknięcie.

Kontynuuj czytanie na Dailycoin