POLKADOT-zasilany inteligentny platforma kontaktowa Moonbeam integruje się z protokołem pożyczkowym C.R.E.A.M. Finanse przez Dalandoin.

POLKADOT-zasilany inteligentny platforma kontaktowa Moonbeam integruje się z protokołem pożyczkowym C.R.E.A.M. Finanse przez Dalandoin.

POLKADOT-zasilany inteligentny platforma kontaktowa Moonbeam integruje się z protokołem pożyczkowym C.R.E.A.M. Finanse przez Dalandoin.

POLKADOT-zasilany inteligentne platformy kontaktowe Moonbeam integruje się z protokołem pożyczkowym Defi C.R.E.A.M. Finanse

MoonBeam, Platforma inteligentnej kontraktu Ethereum (ETH) wdrożona na Polkadot (Dot), ujawnia, że ​​zakończyła integrację z C.R.E.A.M. Finanse, protokół pożyczek defi do łatwy dostęp do usług finansowych.

C.R.E.A.M. Deweloperzy finansów potwierdzili w komunikacie prasowym, które są obecnie koncentrują się na dalszej rozszerzeniu swoich usług kredytowych i pożyczkowych do ekosystemu Księżyca, począwszy od Moonriver, Siostra Siostra Parachain rozpoczęła się na Kusamie.

Ta najnowsza integracja dołącza do szybkiego rosnącego ekosystemu decentralizowanych inicjatyw finansowych stworzonych na MoonBeam, zapewniając kompleksowy pakiet usług pożyczkowych i pożyczek do Ekosystemu Polkadota.

C.R.E.A.M. Finanse pojawiły się jako szeroko stosowane decentralizowane pożyczki i pożyczki Platforma, z 1 mld USD + w całkowitej wartości zablokowanej (TVL). Jako jeden z pierwszych rozwiązań pożyczkowych i pożyczek wdrażanych na Moonriver, C.R.E.A.M. Finanse ma na celu przyspieszenie wzrostu Nóżkowego Ekosystemu Defi na Moonriver, zapewniając atrakcyjne opcje generowania dochodu na aktywów bezczynności.

C.R.E.A.M. Finanse dołącza do sushiswapu wymiany bez opieki na MoonBeam jako źródło płynności i wydajności Polkadota.

Leo Cheng, współzałożyciel i C.R.E.A.M. Finanse, zauważył, że Ekosystem Polkadota oznacza nowy ruch w decentralizowanych finansach, które wraz z społecznością księżycowej i księżyca, czyni go jednym z najlepszych platform inteligentnych kontraktów kompatybilnych z EVM. Cheng wspomniał również, że są podekscytowani pracami z takimi silnymi partnerami, ponieważ stają się częścią ekosystemu Polkadota.

Access Crypto-Assets przez Sparzyści

MoonBeam jest inteligentnym parachinem Rozmieszczone na Polkadot z koncentrującym się na zwiększeniu kompatybilności z formerem. Dla uczestników ekosystemów Defi oznacza to, że mogą przechowywać żetony MoonBeam i Moonrivera przy użyciu istniejących adresów Etereum w swoich portfelach Metamask. Mogą również wykorzystać różne inne narzędzia i DAPPS.

A ponieważ są w środowisku Polkadot-Native, użytkownicy mogą uzyskać dostęp do aktywów cyfrowych z innych spadochronów przy użyciu sieci sieciowej, która ma polkadot.

C.R.E.A.M. Finanse został zaprojektowany, aby umożliwić pożyczki i pożyczanie, znacznie poprawiając wydajność kapitałową dla kryptokurburów. Integracja z MoonBeam i Moonriviver pozwoli społeczności Polkadota i Kusama skutecznie wykorzystać swoje kryptograficzne; wpłać jako zabezpieczenie, aby pożyczyć lub pożyczyć je przez platformę.

użytkowników, którzy uczestniczą w pożyczce za pośrednictwem platformy, może zarobić znaczne przychody odsetkowe, co jest całkiem podobny do regularnego konta oszczędnościowego. Użytkownicy mają również możliwość dalszego pożyczki przeciwko ich depozytom w celu osiągnięcia własnych celów w sposób efektywny podatek.

protokołów pożyczkowych i pożyczkowych są w rdzeniu “produktywnego” ekosystemu defi, exosystem Derek Yoo, założyciel księżyca, wyjaśnił również

Yoo zauważył, że nie możemy się doczekać współpracy z kremowymi finansami, aby przynieść ich protokół do użytkowników oraz aktywa na Polkadot. Integracja zapewnia kluczową zdolność do ekosystemu Defi na MoonBeam i zapewnia również programistom aplikacyjnym na MoonBeam z blokiem budynku do wdrażania aplikacji Defible PoleDoto, Yoo Dodano.

Moonriver Network wdrożonych na Kusama

Sieć Moonriver została oficjalnie uruchomiona na Kusamie po zakończeniu ostatniego etapu uruchomienia. Transfery bilansowe i funkcje EVM zostały aktywowane, a sieć jest całkowicie funkcjonalny.

Oznacza to, że projekty 60+ w ekosystemie Księżyca może rozpocząć wdrażanie do Moonriver. Dodatkowo, c.r.e.a.m. Zespół finansowy zostanie rozmieszczony w Moonriver w nadchodzących tygodniach. Uchwyty do MOVR Token są w stanie uzyskać dostęp do szczebla C.R.E.A.M.

Więcej informacji na temat projektu, sprawdź tutaj: https://cream.finance/.

Jak wyjaśniono w ogłoszeniu, MoonBeam jest montażową platformą kontraktowej ETEreum lub ETH-Compatible Inteligentny na Polkadot. Opracowano, aby było prostsze, aby stworzyć natywnie interoperacyjne aplikacje. Ta kompatybilność z ETEREUM pozwala architekci oprogramowania wdrażać ° C

jako parachin na Polkadot, MoonBeam może skorzystać ze wspólnego bezpieczeństwa Łańcuch przekaźnika Polkadota i integracje z innymi blokami, które są również połączone z Polkadotem. Obecnie w ramach rozwoju Purestake, MoonBeam jest ustawiony na jego główne uruchomienie Q4 2021.

, aby dowiedzieć się więcej o tej inicjatywie, odwiedź tę stronę: https://mooonbeam.network/.

Jak stwierdzono w wersji, C.R.E.A.M. Finanse jest zdecentralizowanym protokołem pożyczkowym dla bezproblemowych dostępu do usług finansowych. Jest to szczepnikowy i blokujący protokół agnostyczny, który został wdrożony na Ethereum (eth), Smart Chain Chain (BSC) i Fantom.

Newsletter poczty e-mail

Dołącz, aby uzyskać flipskide Crypto

Uaktualnij skrzynkę odbiorczą i zdobądź nasze wybór edytorów do dalek 1x tydzień dostarczone prosto do skrzynki odbiorczej.

[Kontakt-Form-7] Zawsze możesz wypisać się tylko 1 kliknięcie.

Kontynuuj czytanie na Dailycoin