Płasko ropy naftowej; Dostawa dotyczy szybkich tygodniowych zysków przez Investing.com

Płasko ropy naftowej; Dostawa dotyczy szybkich tygodniowych zysków przez Investing.com

Płasko ropy naftowej; Dostawa dotyczy szybkich tygodniowych zysków przez Investing.com

przez Peter Pielęgniarka

Investing.com – Ceny ropy objęte w dużej mierze piątek, ważone przez rozczarowujące dane dotyczące pracy z USA, ale wciąż na kursie dla Hefty zysków w pierwszym tygodniu handlowym w roku jako niepokoje cywilne w Kazachstanie i wykańczanie produkcji w Libii podniesione dotyczy globalnego dostawy.

Do 9:25 AM ET (1425 GMT), Surowe futures Niżej o 0,1% niższe w wysokości 79,37 USD baryłkę i umowa Brent wzrosła o 0,2% do 82,17 USD.

Is. Benzynowe futures RBOB RBOB wzrosły o 0,3% za 2,3110 USD.

Ekonomia U.S. opublikowała mniejsze miejsca pracy niż oczekiwano na drugi miesiąc prosty w grudniu, z zaledwie 199 000 marki nagranych w grudniu. To tylko połowa oczekiwanego 400 000 i ostry kontrast do 807 000 zysków w prywatnych płacach zgłoszonych w ankiecie współbieżnym ADP wcześniej w tygodniu.

Jednak obie główne umowy były nadal na dobrej drodze do zysków ponad 6% w tym tygodniu, a ceny w pobliżu ich najwyższe od końca listopada.

Prezydent Kassym-Jomart Tokayev zadeklarował wcześniej w piątek, że rozkaz był w dużej mierze odrestaurowany w Kazachstanie po Rosji i sojusznikom wysłał żołnierzy do dawnego państwa radzieckiego, aby quellom brutalne protesty, które wybuchły wzrost cen paliwa.

, który powiedział, TCO, największy producent ropy naftowej Kazachstanu i joint venture LED przez Chevron (NYSE: CVX), potwierdzony piątek, który ma zmieniony poziom wyjściowy, ale odmówił dostarczania dalszych szczegółów na temat rozmiaru regulacji.

“Protesty w Kazachstanie są … martwi się na rynek ropy”, powiedział ing, w notatce. “Kazachstan jest dużym producentem oleju. Kazachstan może wyprodukować 1.59mbbls / D w ramach OPEC + transakcji w lutym. “

Istniała ulga z wiadomości, że główny libijski rurociąg eksportowy powrócił do normalnych operacji, ale historyczne niedocenianie w sektorze sugeruje, że dalsze przestoje są więcej niż prawdopodobne.

Dodatkowo, Warunki zamrażania w Ameryce Północnej zakłócają przepływy ropy naftowej, jak produkcja ropy naftowej w Albercie, Kanada, podobno spowolniła, gdy warunki zamrażania są podobno zaczynają mieć wpływ na wyjście naftowe w regionie Bakken w północnej Dakocie.

“Północna Dakota wyprodukowała nieco poniżej 1,1mbbls / D w ciągu pierwszych 10 miesięcy 2021 r., A więc wpływ z powodu wszelkich zakłóceń powinno być mniej znaczące niż na tym rynku był świadkiem w lutym ubiegłym roku z wielkim zamrożeniem w Teksasie” Dodano ing.

Wszyscy dodaje się do obaw, że organizacja krajów eksportujących ropy naftowej i jego sojuszników, w tym Rosja, grupa znana jako OPEC +, stara się kontynuować podniesienie wyjścia ropy, po obiecaniu wcześniej w tym tygodniu, aby dodać kolejne 400 000 baryłek dziennie Luty

Tylko dwóch dużych producentów na świecie – Arabia Saudyjska i Zjednoczone Emiraty Arabskie – są obecnie w stanie pompować więcej oleju niż dwa lata temu, zgodnie z Szef Goldman Sachs Sachs Research Jeff Currie.

Później w sesji handlowcy skupią się na aktualizacji wiertniczego wiertniczego Baker Hughesa, a także Pozycje spekulacyjne CFTC Surowe.

.