\”Pierwsze Crypto\” Grecja jest 90%, ponieważ dyrektor generalny pomija miasto po zarzutach Ponza przez rówieśników BTC

\"Pierwsze Crypto\" Grecja jest 90%, ponieważ dyrektor generalny pomija miasto po zarzutach Ponza przez rówieśników BTC

\”Pierwsze Crypto\” Grecja jest 90%, ponieważ dyrektor generalny pomija miasto po zarzutach Ponza przez rówieśników BTC

Grecji ‘First Crypto’ Dips 90%, ponieważ dyrektor generalny pomija miasto po zarzutach Ponzi

Wartość monety HNC, pierwsza krypto z Grecji, spadła o ponad 90% od ponad 90% od czasu jego wysokiej wartości w czerwcu. Raporty twierdzą, że jego główny Exec Vangelis Tsapas opuścił miasto z łupem.

W ciągu ostatniego miesiąca Moneta HNC spadła o 75%. Jednak tsapas twierdzi, że opuścił Aten za “zdrowie”, w przeciwieństwie do opiniacji, że uciekł od rozpadającego imperium biznesowego.

, ponieważ byłego szefa rewolucji HNC opuścił miasto w poniedziałek, został oskarżony o prowadzenie programu Ponzi, wzburzone fundusze z jego zespołu koszykówki oraz wstrzymanie wynagrodzeń z załogi Superryacht z Premiera Katari.

w jego obronie, Tsapas mówi, że nie ma nic wspólnego z ceną spółek. Zamiast tego obwiniał prasę do udokumentowania jego wyjazdu z Firma Crypto i układanie zarzutów przeciwko niemu.

Nawet jeśli chciałem upuścić cenę [sprzedając monety HNC], jak mówią, nie mogę tego zrobić. Nie miałem takiego dostępu, monety są zablokowane […] Cena [HNC Coin] spadła oczywiście, dlatego istnieje obawa […] Kiedy wyjdą takie publikacje, ma to sens do ceny jesień.