Średni Niski 1 Zainstaluj Usiądź po marcu sprzedaj Climax

Średni Niski 1 Zainstaluj Usiądź po marcu sprzedaj Climax

Średni Niski 1 Zainstaluj Usiądź po marcu sprzedaj Climax

Эмини średni niski 1 sprzedajemy po instalacji marca sprzedać kulminacji

najpierw otworzyć analiza rynku

na 7-dniowy zlot EMA na wykresie dziennym, w ubiegłym tygodniu sprzedał za 3 dni. Ale ponieważ żadnych łapówek w zlocie, byki były agresywne. Oznacza to, że prawdopodobnie kupić te 3 dni wyprzedaży, spodziewałem się przynajmniej mały 2-go w bok nogę w górę. ponadto, odwrócenie w górę po paraboliczne klin climax sprzedawać. Przedsiębiorcy, więc spodziewać się 2-gi nogę w bok, aby na tej podstawie tak samo. na wykres tygodniowy, w zeszłym tygodniu był niedźwiedź bar i wycofywanie się w silnym trendzie spadkowym. To dlatego, niski 1 Sprzedam signal bar. Przedsiębiorcy, może chcesz, aby zobaczyć, że poniżej najniższego. Czy pragnie niedźwiedzie sprzedaż poniżej minimum 1 niedźwiedź flagą sprzedaż sygnałowego baru? Lub byków ci odwrócenie w górę od wyższego dołka na wykresie dziennym? na zlocie na wykresie dziennym i silny trend spadkowy na wykresie tygodniowym stworzyć zamieszanie. Co sprawia, że боковика prawdopodobne. Jednak, w górnej części zakresu handlu, prawdopodobnie będzie powyżej 2700, jak omówiłem w miniony weekend. dzisiaj, prawdopodobnie luką w górę. To pozwoli stworzyć 3 dzień wyspa na dole. Co zwiększa szanse na byka dziennym trend dziś.

Handel nocny

przy Эмини do 90 punktów w handlu Globex. Tam, prawdopodobnie, będzie duża różnica w górę. Ale jest tylko 20% szans nieubłagany trend w górę lub w dół z otwartego. gdy istnieje duża różnica w górę, indeks jest znacznie powyżej średniej ceny (20 bar EMMA). Inwestorzy nie lubią płacić znacznie powyżej średniej ceny. Dlatego, gdy jest duża różnica, jest 80% szans niektóre znaki handlowe zakres w ciągu 1 godziny lub dwóch. “niedźwiedzie” będą próbować stworzyć klina górną lub podwójny szczyt, a następnie odwrócenie w dół. “Byki” chcą kupić EMMA. Będą szukać podwójne dno lub klin, uparty flaga obok EMMA. jeśli masz handlowy zakres otwarcia, to jest to oznaka niepewności. To zmniejsza prawdopodobieństwo nieustannego dzień trendu w górę lub w dół. Jeśli istnieje tendencja po handlowego zakresu, zwykle rozwijają się w zakresie handlowym lub odwróconego w ciągu kilku godzin.

wczoraj instalacji

<ИМГ nazwa=”Эмини dół w kanale i prawie na zewnątrz w dół” src=”https://d1-invdn-com.akamaized.net/content/picb21e2887cc33eb010dd44db1537047d3.png” ALT=”Эмини niedźwiedź kanału i prawie na zewnątrz w dół”>Овсепян dół w kanale i prawie na zewnątrz w dół.
oto kilka inteligentnych instalacji zatrzymać nagrywanie od wczoraj. Pokażę każdego wejścia na zakup, z zielonego prostokąta i każdego sprzedać nagranie z czerwonym prostokątem. Ja rzadko pokazują również ograniczyć wpisy zamówienia i wpisów na zamknięciu baru. Kupujący Brooks handlowym procesie i encyklopedii graficznych modeli mają dostęp do znacznie bardziej szczegółowe wyjaśnienie przebiegu transakcji za każdy dzień (patrz kursy online/LTD. dzienny instalacji). mój cel z tych wykresach jest zawsze obecny w perspektywie. Jeśli przedsiębiorca stara się być zawsze lub prawie zawsze jest w stanie przez cały dzień, a on nie był obecnie na rynku, te wpisy byłoby logiczne, raz dla tego, aby się zalogować. jeśli ryzyko jest zbyt duże dla twojego konta, musisz czekać transakcji z mniejszym ryzykiem lub handel alternatywny rynek mikro-Эмини. w opublikowanym w pon, 06 kwietnia 2020 13:05:00 +0000