Pentagon Set, aby sprawić, że szczepionka Pfizera obowiązkowa po zatwierdzeniu FDA przez Reuters

Pentagon Set, aby sprawić, że szczepionka Pfizera obowiązkowa po zatwierdzeniu FDA przez Reuters

Pentagon Set, aby sprawić, że szczepionka Pfizera obowiązkowa po zatwierdzeniu FDA przez Reuters

2/2 © Reuters. Plik Photo: Strzykawka jest wypełniona dawką szczepionki Kovid-19 Pfizer w wyskakującym centrum szczepienia w centrum Gateway World Christian Center w Valley Stream, Nowy Jork, USA, 23 lutego, 2021. Reuters / Brendan McDermid 2 / 2

Waszyngton (Reuters) – Pentagon przygotowuje się do wystawiania zaktualizowanych wskazówek, aby wymagać odepchnienia wszystkich pracowników serwisowych w poniedziałek zatwierdzenia Pfizera (NYSE: PFE) Inc / Biontech SE Covid-19 szczepionki przez żywność i administrację leków, Spokesman Pentagon John Kirby (NYSE: Kex) powiedział.

Kirby opowiadało na odprawę Data zakończenia Wytycznia szczepionka nadal pracuje.

FDA przyznane pełne zatwierdzenie https://www.reuters.com/business/healthcare-harmaceutyCals/us-fda-grants-full-apoval-Pfizer-biontech-covid-19-vaccine-2021-08-23 w poniedziałek do szczepionki, która zdobyła zezwolenie na zastosowanie w nagłych wypadkach w grudniu Pierwszym, który zapewnia taką walidacja jako władze zdrowotne USA walczą o wygrywanie sceptyków szczepionek.

Zapytano, czy podobne wskazówki mogą być podane dla innych szczepionek CoVID-19, Kirby odpowiedział: “W tej chwili skupiamy się na szczepionce Pfizer ze względu na zatwierdzenie FDA, która przyszła dziś rano”.

Pentagon powiedział w tym miesiącu https://www.reuters.com/world/us/pentagon-seek-apoval-make-covid-19-vaccines-MAdatory-Ovicials-2021-08-09 Szukałby prezydenta Joe Bidena Zatwierdzenie do połowy września, aby wymagać 1,3 mln członków wojskowych, aby zaszczepić przeciwko Covid-19.

Po ustaleniu zasad COVID-19 dla pracowników federalnych, Biden ostatni miesiąc skierował pentagon, aby spojrzeć na “jak i kiedy” wymagałoby to członków wojska, aby wziąć szczepionkę. Biden powiedział, że zdecydowanie poparł plan Pentagonu, aby dodać szczepionkę CoVID-19 do listy wymaganych szczepień dla członków serwisowych do połowy września.

U.S. Sekretarz obrony Lloyd Austin powiedział, że termin można przenieść, jeśli FDA wcześniej zatwierdziła szczepionkę.

Wojskowy Wojskowy powiedział w tym miesiącu, że około połowy sił zbrojnych USA są już w pełni zaszczepione, liczba ta wspina się znacząco, gdy licząc tylko wojska aktywne i z wyłączeniem krajowych członków strażników i rezerwowych.

stawek szczepień jest najwyższy w marynarce wojennej, która cierpiała na ognisko wysokiego profilu w zeszłym roku na pokładzie przewoźnika samolotu. Około 73% żeglarzy jest w pełni zaszczepionych, w porównaniu z średniej narodowej USA około 60% dorosłych osób dorosłych 18 i więcej.

Ponieważ członkowie serwisu USA są generalnie młodsi i monter, stosunkowo niewielu z nich zginęło w wyniku COVID-19 – tylko 28 w sumie, zgodnie z danymi Pentagon.

Na grafikę na obecności USA w Afganistanie przez lata:

https://graphics.reuters.com/afghanistan-crisis/usa-pentagon/dwpkrrzqxvm/chart.png