Pędów ropy naftowej; Odbijając się po tydzień w Torrid przez Investing.com

Pędów ropy naftowej; Odbijając się po tydzień w Torrid przez Investing.com

Pędów ropy naftowej; Odbijając się po tydzień w Torrid przez Investing.com

© Reuters. Przez Peter Pielęgniarka

Investing.com – Surowe ceny ropy naftowej zwisały ostro poniedziałek, odzyskiwanie po ciężkich stratach w zeszłym tygodniu, gdy handlowcy poszukiwali okazje okazały, pomimo żądań obawy napędzane przez rosnące przypadki wirusa COVID-19.

Do 9:30 AM ET (1330 GMT), Surowe futures USA wzrosły o 4,2% przy 64,77 USD baryłkę, podczas gdy Brent Futures wzrosły o 4% za 67,36 USD za baryłkę. Oba benchmarki poniosły swój największy tydzień strat w ponad dziewięciu miesiącach w zeszłym tygodniu, z Brent przesuwającym się około 8% i WTI około 9%.

U.

“Selfoff Selfoff w ciągu ostatniego miesiąca” – powiedział analitycy w Goldman Sachs (NYSE: GS), z wpływowym bankiem inwestycyjnym przyklejającym się z prognozą roku w wysokości 80 USD za baryłkę.

Pomaganie sentyment poniedziałek był słabszym dolarem, Surowe tańsze dla posiadaczy innych walut, po wpływowym polistycznym federalnym rezerwacie Robert Kaplan stwierdził piątek, może potrzebować, aby dostosować swój pogląd, że bank centralny może wkrótce zacząć wkład w niezwykłym bodźcu pieniężnym, jeśli wariant delta koronavirusa spowalnia wzrost gospodarczy materialnie.

Dysponuje Sympozjum Hole Jacksona później w ciągu tygodnia stanowczo do ostrości, gdzie rynek będzie chętny dla jakichkolwiek objawów, gdy Fed rozpocznie zwężanie zakupów aktywów.

Wzrost liczby globalnych przypadków Covid, prowadzony przez wysoce transmisji wariantu Delta, doprowadziło do wielu krajów wprowadzających nowe ograniczenia dotyczące podróży, podnosząc obawy o wolniejsze zapotrzebowanie na paliwo na całym świecie.

Kolejnym ważnym wydarzeniem na rynku ropy naftowej będzie posiedzenie organizacji krajów eksportujących naftowych i ich sojuszników, grupy znanej jako OPEC + na początku września.

“Przed niedawnym wyprzedzeniem rynek prawdopodobnie umieściłby niewiele koncentruje się na tym spotkaniu, z zestawem polityki produkcyjnej Do końca roku “powiedział analitycy w ing, w notatce. “Jednakże, z niedawną słabością cen, rynek będzie teraz chętnie czekał, aby sprawdzić, czy grupa zdecyduje się opóźnić niektóre z jego łagodzenia cięć”.

King Abdullah Petroleum Studies i Research Centre, niezależny Instytut Badań Energetycznych, widzi ryzyko nadwyżki podaży tej zimy, biorąc pod uwagę potencjalny hit do żądania.

“OPEC + może być wymagane do reinterven z skromnymi tymczasowymi cięciami, jeśli zapasy buduje szybsze niż pożądane – powiedział Instytut, w raporcie wydanym poniedziałek.