Październik pracy, stopa bezrobocia, Dotyka podróży: 3 rzeczy do oglądania przez Investing.com

Październik pracy, stopa bezrobocia, Dotyka podróży: 3 rzeczy do oglądania przez Investing.com

Październik pracy, stopa bezrobocia, Dotyka podróży: 3 rzeczy do oglądania przez Investing.com

© Reuters. Dhirendra Tripathi

Investing.com – Tech Pchany zasoby w czwartek, podnosząc S & P 500 i NASDAQ do nowych rekordów od połowy popołudnia.

Chip Maker Qualcomm Incorporated (NASDAQ: QCOM) podskoczył po przewidywaniu lepszych niż oczekiwanych przychodów i zysku za bieżący kwartał na gwałtowny popyt na żetony, które zasilają wszystko z telefonów komórkowych do samochodów.

Video Game Makers Electronic Arts Inc (NASDAQ: EA) i Wea-Two Interactive Software Inc (NASDAQ: TTWO) również uzyskane jako wysięgnik na żądanie dla gier pomógł każdemu podnieść prognozy sprzedaży 2021.

Pozytywne wiadomości o zarobkach przychodzi dzień po tym, jak Rezerwa Federalna potwierdziła, co wszyscy myślał: rozpocznie skalę z powrotem jego miesięczne zakupy obligacji w tym miesiącu i stopniowo wiatr je w połowie przyszłego roku. Bank Centralny jednak utrzymował stawki.

W piątek otrzymujemy wysokie przewidywane zadania raport W październiku, kilka dni po prywatnym raporcie płac i dziennie po nowym bezrobociu roszczenia spadające do pandemicznych obniża oboje wykazali postępy na rynku pracy.

Ponadto wydaje się być postęp w Waszyngtonie, gdzie demokraci próbowali stanowić wsparcie dla możliwego głosowania na temat spotkań społecznych i pakietów infrastrukturalnych, które negocjują przez miesiące.

Oto trzy rzeczy, które mogą wpływać na rynki jutro: Wskazówka, chodzi o numery pracy.

1. Ile miejsc pracy?

Gospodarka USA prawdopodobnie zwiększy pracowników 450K w październiku, po spełnieniu marnozdrowskazów wzrosła w najwolniejszych tempie roku we wrześniu, dodając tylko 194k zadania w tym miesiącu.

Stopa bezrobocia w U. Prawdopodobnie spadnie do 4,7% po zakończeniu 4,8% we wrześniu. Dane są wydawane o 8:30 ET (1230 GMT).

. 2. Płace godzinowe

Średnie zarobki godzinowe w USA prawdopodobnie wzrosły 0,4% w październiku w porównaniu do wzrostu 0,6% we wrześniu.

3. Zarobki robiskKingowe

DraftKings Inc (NASDAQ: DGNG) Przychody trzeciego kwartału jest widoczne w wysokości 231,5 mln USD z firmą zakładów sportowych online zgłaszających utratę 98 centów na akcję, zgodnie z analitykami śledzonymi przez Investing.com.

.