PayPal, Citrix Rise Premarket; Bumble Falls przez Investing.com

PayPal, Citrix Rise Premarket; Bumble Falls przez Investing.com

© Reuters.

przez Piotra Pielęgniarka

Investing.com – Zapasy w centrum handlowym Premiery w środę, 8 września. Odśwież się do aktualizacji.

PayPal (NASDAQ: Pypl) Wzrósł o 1,3% Po ogłoszeniu, że firma Digital Płatność nabyła opaski Japonii za 300 miliardów jena (2,7 mld USD), aby rozszerzyć swoją obecność na trzecim co do wielkości rynku e-commerce.

Bumble (NASDAQ: BMBL) Zapas spadł o 3,9% po operatorze serwisu randkowego ogłoszone, że akcjonariusze prowadzone przez Blackstone (NYSE: BX) będą sprzedawać co najmniej 15 milionów akcji, około 12% całego kapitału własnego Spółki, wypłacanie innego część ich gospodarstwa.

Citrix Systems (NASDAQ: CTXS) Wzrósł 7,1% na Wall Street Journal Raport stwierdzenie, że fundusz hedgingowy Activist Elliott Management zgromadził stawkę ponad 1 mld USD Firma oprogramowania i stara się zwiększyć jego wyceny.

TESLA (NASDAQ: TSLA) Wzrósł o 1,2% po ekspresie do pojazdów elektrycznych USA sprzedawał 44,264 pojazdów w sierpniu, skok z 32 968 w lipcu i 33 155 sztuk w czerwcu. Większość była podobno eksportowana do Europy.

Nio (NYSE: Nio) ADRS spadł o 2,9% po ogłoszeniu, że chiński elektryczny producent pojazdów planuje sprzedać do 2 miliardów dolarów w nowych amerykańskich akcjach depozytariuszów, aby sfinansować jego ekspansję.

Koinbase (NASDAQ: Monety) Zasady spadły o 3,2% po godzinach papierów wartościowych USA i Komisja Exchange zagroziła, aby pozwać wymianę Crypto, jeśli pójdzie przed planami uruchomienia programu umożliwiającego użytkownikom zdobywanie odsetek na rzecz pożyczek aktywów kryptograficznych.

McAfee (NASDAQ: MCFE) Zapas spadł o 2,8% po wiadomościach, które istniejący inwestorzy sprzedają 20 milionów akcji antywirusowej Maker oprogramowania, około 12% jego wyjątkowego kapitału.

.