Partnerzy portalu z łańcuchem, aby przynieść zaufane dane na jego Dex Bitcoin przez Dailycoin

Partnerzy portalu z łańcuchem, aby przynieść zaufane dane na jego Dex Bitcoin przez Dailycoin

Partnerzy portalu z łańcuchem, aby przynieść zaufane dane na jego Dex Bitcoin przez Dailycoin

Partnerzy portalu z łańcuchem, aby przynieść zaufane dane na portalu Dex

na bazie Bitcoin, prawdziwy biegowy łańcuchowy DEX, który sprawia, że ​​transakcje atomowe między Bitcoin a innymi aktywa cyfrowe szybkie, bezpieczne i prywatne, weszły do ​​strategicznego partnerstwa z łańcuchem łańcuchowym, Na świecie zdecentralizowana sieć Oracle Oracle, aby uzyskać dostęp do zaufanych i wysokiej jakości kanałów cenowych.

portalu zintegruje cenę łańcuchową w sieci DEX. Dane cenowe dostarczone przez sieć Chainlink są krytyczne, ponieważ pomaga zapewnić, że gdy użytkownicy dokonują transakcji sieciowej, otrzymują ceny, które odzwierciedlają szeroki zakres rynku.

Bada również możliwość integracji funkcjonalności zabezpieczeń Cainlink w DEX do wykonania zamówienia, a VRFS (weryfikowalna funkcja losowa) na jego “Rynek opłat dla Usług Defi.” Chainlink jest zgodny z uruchomieniem ułatwienia portalu Węzeł zapewniający trwającą płynność dla transakcji atomowych między linkiem a innymi aktywami w portalu DEX.

Keepers Chainlink’s umożliwiają bezpieczną automatyzację inteligentnych umów, podczas gdy weryfikowalna funkcja losowa (VRF) jest usługą generowania liczb losowych, który zapewnia wyników, są udowodnie przypadkowe, a zatem uczciwe.

Partnerstwo z Chainlink jest głównym zwiększeniem portalu, ponieważ Chainlink jest najbardziej testowaną siecią Oraclową w przemyśle Blockchain. Cennicy Cainlink Oransles Workles Dane z prawdziwego świata na Blockchains, co pozwala na aplikacje Defi, aby wywołać inteligentne umowy, gdy warunki są spełnione. Całkowita wartość zabezpieczona (telewizor) przez Chainlink wzrósł z zaledwie 7 miliardów dolarów na koniec ubiegłego roku do 75 mld USD w październiku 2021.

Portal Wykonawczy przewodniczący Dr Chandra Duggirala powiedział o partnerstwie,

“portal jest podekscytowany ta cena łańcucha Oracles zmniejszy tarcie i umożliwią ułatwienia portalu i użytkownikom odkryć i transaktować z rówieśnikami. Oceniamy również zintegrowania funkcjonalności zabezpieczających Caaterlink, aby pomóc aplikacji klienta portalu zautomatyzować kilka typów transakcji, takich jak limity i ograniczenia stopu. ” Technologia warstwy 2 i warstwy 3 upraszcza konstrukcję transakcji odpornej na łączność, media i jednym kliknięciem transakcji transakcji sieciowych na górze blokowania bitcoin. Ułatwia to prywatne, terenowe wykonanie “inteligentnych kontraktów” dla emisji aktywów, swapy, stawianie, płynność, pochodne i więcej, wszystkie rówieśnicy, bez aresztu lub kontroli lub kontroli.

Kontynuuj czytanie na Dailycoin

.