Paliwo zapotrzebowanie na odbicie mocy Phillips 66 rytm zysku przez Reuters

Paliwo zapotrzebowanie na odbicie mocy Phillips 66 rytm zysku przez Reuters

Paliwo zapotrzebowanie na odbicie mocy Phillips 66 rytm zysku przez Reuters

© Reuters. Plik Photo: Phillips 66 Lake Charles Rafineria jest na zdjęciu w West Lake, Luizjana, USA, 12 czerwca 2018 r. Reuters / Jonathan Bachman / File Photo

(Reuters) -Pharlips 66 Wysłany kwartalne zarobki, które zasilały przeszłe szacunki Wall Street w piątek, Jako amerykański rafiner kapitalizowany na temat montażu zapotrzebowania na paliwo ze względu na rozluźnienie ograniczeń koronaawirusów.

Chociaż rafinerowanie musieli poradzić sobie z ponurkowanymi kosztami ropy naftowej, benzyny i paliwa strumieniowego w ciągu ostatnich trzech miesięcy 2021 r. W standach krajowych i międzynarodowych otworzyła się w Stanach Zjednoczonych. Produkty dostarczone przez rafinerii wzrosły w drugim tygodniu grudnia do 23,2 mln baryłek dziennie.

Analitycy Tudor, Pickering, HOLT & CO (TPH) powiedzieli, że Phillips 66 (NYSE: PSX) zarobki najczęściej korzystały z rafinacji i marketingu.

Lepsze marginesy w czystym produktach, takich jak paliwa o niskiej emisji, Korzystne skutki inwentaryzacji i tańsze numery identyfikacyjne odnawialne – kredyty otrzymane lub sprzedawane do mieszania etanolu na paliwo – pomogły prowadzić profilujące zyski Rafinacji Phillips 66, TF TH powiedział.

Biznes rafinacyjny Phillips 66 opublikował skorygowany dochód przed opodatkowaniem w wysokości 404 mln USD w czwartym kwartale, w porównaniu z dostosowaną stratą przed opodatkowaniem w wysokości 1,1 mld USD rok wcześniej, pomógł wyższe marginesy i ulepszone woluminy.

udziałów w Phillips 66, które wzrosły aż o 4% wcześniej w sesji, były nieznacznie marginalne w wysokości 85,49 USD w Hopy Trading.

Houston, firma z siedzibą w Teksasie powiedziała, że ​​jego czwarty kwartał realizowane marże rafinacyjne wzrosły do ​​11,60 USD za baryłkę z 8,57 USD za baryłkę w trzecim kwartale.

Jego skorygowany dochód netto w wysokości 2,94 USD za akcję dla kwartału zakończył się 31 grudnia 31 gruntownych analityków o wartości 1,95 USD, zgodnie z danymi refinitiv.

Wyniki Spółki Echo konkurencyjnego Valero Energy Corp (NYSE: VLO), które w czwartek zaksięgowano kwartalne zarobki znacznie powyżej szacunków rynkowych.

.