P2E gra Monkeyball wprowadza swoje token $ MBS, koła zębate dla małpy NFT Drop przez Coinquora

P2E gra Monkeyball wprowadza swoje token $ MBS, koła zębate dla małpy NFT Drop przez Coinquora

P2E gra Monkeyball wprowadza swoje token $ MBS, koła zębate dla małpy NFT Drop przez Coinquora

© Reuters. P2E gra Monkeyball wprowadza token $ MBS, Gears for Monkey NFT Drop

Monkeyball wprowadza swój token $ MBS na rynku. Spółka przygotowuje się do uruchomienia małpy spadek NFT w najbliższych dniach. Handlowcy mogą handlować token $ MBS na wielu platformach.

Gra P2E (P2E) Piłka nożna Monkeyball uruchomiła swój token Inaugural $ MBS na rynku. Obok tego, firma podekscytowani ogłosiła, że ​​wkrótce rozpocznie spadek NFT Monkey w nadchodzących dniach.

Według Monkeyball chętnie pracują na spadek NFT, aby świętować token $ MBS. Przez to przetrwać, aby zapewnić ogromną uwagę na projekt. Ponadto ta iteracja będzie również podsumować zespół Monkeyball i co mają nadzieję osiągnąć.

W szczególności handlowcy mogą handlować tokeny $ MBS na wielu giełdach i platformach handlowych na rynku Crypto. Ponadto token istnieje z zdumiewającym celem na całym Monkeyball Metaverse. Ponadto umożliwia dostęp do sklepów w grze.

Funkcje żetonów nie są ograniczone do tego sam, a raczej pozwala użytkownikom na zakup kapsułek rasy, aby utworzyć nowe małpy Monkeyball. Zgodnie z raportem spadek NFT Monkey reprezentuje inny znaczny kamień milowy, który firma do tej pory naliła.

Po uzyskaniu ekspozycji z NFT przed uruchomieniem Drop Drop Monkey NFT użytkownicy mogą zarabiać na odpowiedniej trakcie z wyprzedzeniem. Użytkownicy mogą uzyskać dostęp do następujących funkcji;

Pioniers Camp: Sposób na zbieranie materiałów eksploatacyjnych i dostaw za darmo. Sklep w grze: Handlowcy mogą kupować różne silnie zdyskontowane elementy eksploatacyjne i kapsułki hodowlane, aby trenować małpy.Bire sezon: Ta funkcja pozwala użytkownikom na zakup nowych przechwytywania hodowlanych, aby stworzyć nowe pokolenia małp Monkeyball. Wychowany Małpy mogą być używane jako gracze lub sprzedawane innym graczom

Ważne jest, aby pamiętać, że NFT Monkeyball będzie funkcjonować małpy Gen-0. Wyróżniając stworzenia, spowoduje, że małpy Gen-1. Celem jest upewnienie się, że zespół i ligi są wystarczające do ułatwienia dopasowania. Rozszerzając się dalej, małpy będą miały kilka różnych występów, podstawowych umiejętności gry, korzyści, poziomu rzadkości i umiejętności rozgrywki.

z szerokim wspornikiem założycieli “Założycieli, Solana Capital, Republic, NFX, IANGELS i Longhash, Monkeyball uniósł 3 mln USD w rundzie finansowania ubiegłego roku. Co więcej, zespół podniósł nieujawnioną sumę z badań Alamedy, YGG i innych inwestorów. Runda finansowania jest uzupełnieniem początkowej oferty DEX Monkeyball (IDO) na Starlaunch.

Monkeyball to P2E Gra piłkarska opracowana na Solana Blockchain. Dzięki grze deweloperzy mają na celu zapewnienie wysokiej wartości produkcji i dostępnych do gier AAA dla wszystkich.

graczy będzie zarządzać zespołem czterech małpami grającymi do innych użytkowników. Gracze zarabiają tokeny MSB $ za każdą grę, którą wygrywają. Pozwala im kupić stadiony i uczestniczyć w meczach innych graczy. Eksplorowanie tych dwóch ostatnich opcji uprawnia użytkowników do dodatkowych nagród.

Kontynuuj czytanie na Coinquora