Opinie o brokerze internetowym Lexatrade

Opinie o brokerze internetowym Lexatrade

Opinie o brokerze internetowym Lexatrade

O co chodzi z Lexatrade? Na czym polega niedawny rozkwit popularności tego serwisu? Sami byliśmy ciekawi! Napisaliśmy ten artykuł w oparciu o opinie o Lexatrade osób aktywnie korzystających z ich usług i na podstawie własnego doświadczenia, przeprowadziliśmy porównanie z innymi podobnymi serwisami i skontaktowaliśmy się z działem klienta serwisu. Lexatrade to międzynarodowy broker internetowy. W biznesie działa już od kilku lat i zdobył użytkowników niemal na całym świecie. Inwestorzy, zapytani o opinie o Lexatrade, wskazują przede wszystkim na duże możliwości inwestycyjne w serwisie połączone ze stałym doradztwem doświadczonych analityków, dostępem do szkoleń i wielu innych dodatkach. Na wyróżnienie zdecydowanie zasługuje dbałość o klienta. Jako potencjalny inwestor Lexatrade, macie możliwość skontaktowania się z doradcami Lexatrade za pomocą:

  • Aktywnego okienka czatu bezpośrednio na stronie internetowej,
  • Formularza kontaktowego na stronie internetowej,
  • Dostępnego na stronie numeru telefonu,
  • Dostępnych adresów email,
  • Dostępnego adresu Skype!

Przy takim ogromie możliwości kontaktu, szkoda byłoby nie skorzystać! Jeżeli więc rozważacie założenie konta, skontaktujcie się bezpośrednio z agentami, którzy odpowiedzą na Wasze pytania i pomogą wam, na podstawie waszej własnej opinii o Lexatrade, podjąć decyzję o wyborze konta, rodzaju inwestycji i innych ważnych kwestiach. 

Lexatrade – Informacje o możliwościach

W przypadku rodzajów kont, w Lexatrade, tak jak u wielu innych brokerów, warunki zależą od wysokości depozytu. Informacje o Lexatrade dotyczące kont znajdziecie na stronie serwisu (https://lexatrade.com/pl ) pod hasłem Rodzaje kont. Inwestycje można zacząć już od wpłacenia 250 dolarów, wg aktualnych informacji o Lexatrade, łączy się to z uzyskanie bonusu powitalnego o wartości do 30%. Dodatkowo, z tym podstawowym kontem macie możliwość obrotu parami walutowymi i kryptowalutami i otrzymujecie dostęp do podstawowych szkoleń i webinariów. Dla porównania, w przypadku konta Gold, gdzie minimalny depozyt wynosi 10 000 dolarów, otrzymujecie aż do 70% bonusu, możliwość handlu nie tylko parami walutowymi i kryptowalutami, ale także towarami i papierami wartościowymi. Dodatkowo możecie skorzystać z indywidualnej opieki analityka finansowego, który raz w tygodniu dokona rzetelnej analizy waszego konta, macie możliwość otwarcia portfela inwestycyjnego, a także dostęp do webinariów i akademii tradingu. Innymi ważnymi informacjami o Lexatrade, z którymi musicie się zapoznać przed podjęciem decyzji o inwestycji są dokumenty prawne, w szczególności regulamin, umowa użytkownika, polityka prywatności, a także nota o możliwym ryzyku. Po pierwsze, dokładne poznanie tych dokumentów jest w waszym najlepszym interesie, w końcu planujecie zainwestować swoje pieniądze. Po drugie, dokładne poznanie i zaakceptowanie informacji w nich zawartych jest wymagane przez Lexatrade przy rejestracji. Te oraz inne dodatkowe informacje o Lexatrade możecie znaleźć na stronie w części Informacje. Wspomniane dokumenty znajdują się w zakładce Dokumentacja prawna, warto zapoznać się również między innymi z częścią o najlepszych analitykach, czy z instrumentami serwisu. Inwestycje w Lexatrade odbywają się za pośrednictwem supernowoczesnej platformy tradingowej WEB. Platforma oferuje dostęp do aż 170 narzędzi handlowych, inteligentne zarządzanie ryzykiem z możliwością ustalenia punktów Stop Loss i Take Profit. Dzięki organizacji zleceń inwestorzy korzystający z platformy WEB mają pełną kontrolę nad swoimi inwestycjami, a dodatkowo do ich dyspozycji jest narzędzie analizujące pomagające wybrać najlepszy czas i rodzaj inwestycji. 

Opinie o brokerze internetowym Lexatrade

Lexatrade – nie daj się oszukać!

Nie należy jednak zapominać, że żyjemy w świecie zdominowanym przez technologię, gdzie cyberprzestępstwa są coraz bardziej popularne i coraz kreatywniejsze. Aby nie paść ofiarą oszustwa, należy szczególnie o tym pamiętać. Nie ma stuprocentowo pewnej metody przed oszukaniem, Lexatrade dokłada wszelkich starań, aby zapobiec takim zdarzeniom, tak jak i aby edukować swoich inwestorów, przestrzegać przez ryzykiem i uczulić na działania przestępców. Pewne kwestie powinny być oczywiste, ale im bardziej coś jest oczywiste, tym częściej o tym zapominamy. 

Lexatrade korzysta tylko ze sprawdzonych, przestawionych na stronie kanałów komunikacji. Jeżeli ktoś pisze, że jest Twoim analitykiem, nie bój się najpierw zweryfikować tej informacji – sprawdź email czy telefon i pamiętaj, że żaden prawdziwy analityk lub doradca nie będzie pytał o Twoje hasło dostępu. Chroń więc swoje hasła, nie podawaj ich nikomu, nie zapisuj w łatwo dostępnych miejscach. Pamiętaj też o dobrym, zaktualizowanym programie antywirusowym – to podstawa bezpieczeństwa.

Jak Lexatrade chroni przed oszustami?

Jak już wspomnieliśmy, Lexatrade stara się chronić zarówno siebie, jak i inwestorów przed oszustami na różne sposoby. Z pierwszym zabezpieczeniem spotykacie się odwiedzając stronę internetową. Cała witryną podlega szyfrowaniu zgodnie z certyfikatem SSL, co oznacza, że wszelkie dane osobowe przesyłane między stroną a serwerami są szyfrowane, co ma zabezpieczać przed ewentualnym wyciekiem tych informacji. Dodatkowo, aby chronić wasze zyski, Lexatrade stosuje pewne zasady dotyczące wypłat, do najważniejszej z nich należy zasada, że wypłaty mogą zostać dokonane jedynie za pośrednictwem tej samej metody, jaką dokonano wpłaty (np. na to samo konto), aby mieć pewność, że to właśnie inwestor otrzyma swój zysk, a nie oszust, który zdobył hasło dostępu do konta. Warto wspomnieć jeszcze, że aby się w ogóle zarejestrować w systemie, zgodnie z polityką przeciwdziałania praniu brudnych pieniędzy AML i regulacją europejską KYC, przyszli inwestorzy muszą przedstawić dokumenty: 

  • potwierdzające tożsamość (paszport lub dowód osobisty),
  • potwierdzające adres zamieszkania (np. rachunek za media nie starszy niż trzy miesiące),
  • skan karty płatniczej – aby udowodnić, że karta faktycznie należy do inwestora. Dla bezpieczeństwa powinniście zasłonić część numeru karty i numer CVC.

Mamy nadzieję, że chociaż trochę przybliżyliśmy Wam temat Lexatrade. W razie wątpliwości, zawsze możecie się skontaktować bezpośrednio z agentami firmy!