OpenSea zamraża 2,2 mln USD skradzionego znudzonego małżówki po kradzieży NFT przez rówieśników BTC

OpenSea zamraża 2,2 mln USD skradzionego znudzonego małżówki po kradzieży NFT przez rówieśników BTC

OpenSea zamraża 2,2 mln USD skradzionego znudzonego małżówki po kradzieży NFT przez rówieśników BTC

OpenSea zawiesza 2,2 mln USD skradzionego znudzonego małża po NFFT

OpenSea, nonfungble tokens (NFT) Marketplace, ma zamrożony 16 znudzonych żetonów małpa i mutant APE niepokój (NFT) po rzekomo zabrany z New York Art Gallery Gallery Operator wczoraj. Jeden Clonex, siedmiu mutant APE Yacht Club, a osiem nudnych nfts Club Yacht Club podjęto w sumie o łącznej wartości 615 etii (2,28 mln USD). Ponadto nie są już dostępne do obrotu na OpenSea.

Toddkramer.eth konto, powiązany z Galerią Art Ross + Kramer w Nowym Jorku, wysłał szereg tweetów ujawniających 16 nfts skradzionych z jego gorącego portfela i błagając o pomoc od openSea i społeczności NFT. Podczas gdy społeczność NFT była ogólnie nieokreślona dla przedsiębiorcy, openSea zatrzymała handel na skradzionych przedmiotach.

Niektórzy handlowcy krytykują brak decentralizacji, jeden z najbardziej cenionych elementów biznesu Crypto, Ze względu na zamrażanie na zakup i sprzedaż NFT. “Kto był w stanie zamrozić?” powiedział kw.sol na Twitterze (NYSE: TWTR).

Czytaj również: Billionire Ray Dalio chce miętą nft tylko po to, by doświadczyć tego, jak jest to jak

Hot portfel jest portfel oprogramowania CryptoCurrency, który jest zawsze podłączony do Internetu, najczęściej Metamask niezależnie od tego, czy urządzenie jest zainstalowane, jest Podłączony do internetu. Kramer twierdził, że program phishingowy nabył dostęp do swojego gorącego portfela po kliknięciu szkodliwym łączem i stracił kolekcję w rezultacie. Po intensywnej wrogości w komentarzach usunął tweet.

Podczas gdy Kramer ma kilka opcji do odzyskiwania skradzionych NFT, jego doświadczenie podkreśla konieczność dobrego bezpieczeństwa operacyjnego (OPSEC) dla handlowców Bitcoin i kolektorów NFT. NOT handlowcy, zwłaszcza te, które znają z nudowanej kolekcji klubu jachtowego APE, miały podobne doświadczenia do Kramera. 26 grudnia, NFT Collector Bergpay.eth stwierdził, że również miał 5 dżungli Freaks i 2 Sandbox NFT skradzionych ze swojego portfela Ethereum, a jego domena została przeniesiona na inny adres, identyczny z Kramerem.

Kontynuuj czytanie na BTC Peers