OPEC z syropu klonowego dotknie swojego zapasu, aby upewnić się, że naleśniki są objęte Bloomberg

OPEC z syropu klonowego dotknie swojego zapasu, aby upewnić się, że naleśniki są objęte Bloomberg

OPEC z syropu klonowego dotknie swojego zapasu, aby upewnić się, że naleśniki są objęte Bloomberg

© Reuters. OPEC z syropu klonowego dotknie jego zapasu, aby upewnić się, że naleśniki są objęte

(Bloomberg) – nie bójka nie, miłośników naleśników. OPEC z syropu klonowego planuje zanurzyć się w jego lepkiej zapasu, aby zakryć niedobór zszywek śniadaniowych.

Organizacja, producentów syropów klonowych Quebec, powiedział, że odprowadza się prawie 50 milionów funtów syropu z beczek w rezerwacie strategicznym, około połowy jego zapasów i najbardziej od 2008 r.

Kwota uwalniana jest równa więcej niż jedna trzecia Tegorocznych zbiorów w województwie kanadyjskim francuskojęzycznym, najwyższym dostawcą na świecie. Wydajność zanurzone 24% w tym roku po cieplejszym i krótszym sprężonym zbiorze, gdy zagraniczni popyt wznosi się, zgodnie z grupą.

“Musimy wyprodukować więcej syropu klonowego,” Spokeswoman Helene Normandin powiedział w rozmowie telefonicznej. “Rezerwat jest tam, aby upewnić się, że zawsze jesteśmy w stanie Sprzedaj i oferuj ten produkt. ”

Quebec odpowiada za ponad 70% światowej produkcji syropów klonowych, a jego dostawa podlega rodzajowi kartelu sankcjonowanego przez rząd. Producenci syropów klonowych Quebec ustawia ceny luzem, produkcję czapek i wysyła niezasolne wyjście do magazynu w Laurierville, Quebec, umożliwiając agencji poziomu kontroli rynkowej Rivaning Grip organizacja krajów eksportujących naftowych ma na rynkach ropy.

“Pandemia pomogła w naszym przypadku, ponieważ widzimy ludzi gotująca się w domu i używamy więcej produktów lokalnych,” powiedział Normandin “. To nie tylko w Quebec popyt rośnie.”

Sprzedaż eksportowa wzrosła do 113.5 Milion funtów w styczniu do września, 21% skoków z roku wcześniejszego. W przyszłym roku grupa planuje zezwolić producentom Quebec dodać 7 milionów kranów syropowych w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie.

Rama czasowa do klonu Produkcja syropu jest krótka, a “sezon cukrowy” zazwyczaj występuje od końca lutego do końca kwietnia, ponieważ Drzewo SAP jest w stanie przepływać tylko podczas temperatury w ciągu dnia przemienają się między zamarznięciem a rozmrażaniem. Ciepłe temperatury na Quebec przeciął sezon zbiorowy w tym roku. Wauty produkcyjne przychodzą nawet po przeniesieniu agencji, aby zwiększyć liczbę stukników drzew, aby quell czarny sprzedaż na rynku i utrzymywać udział w rynku. Rolnicy Quebec wyrażali frustrację limitów produkcji w ostatnich latach, gdy amerykańscy producenci starają się zwiększyć ich ouput.

US Maple Syrop Produkcja spadła o 17% w tym roku do 3,42 miliona galonów, podczas gdy liczba kranów wzrosła o 2% z roku wcześniej, zgodnie z USA Departament Rolnictwa.

Rezerwat, który był sceną znanego Heist Odkryte w 2012 roku, Hasn ‘ Tono w trzech latach dzięki zbiorach zderzaka pleców.

© 2021 Bloomberg L.P.

.