Olśniewający bieg Dolara, aby przyjść od usunięcia przyszłego roku jako wzrost poza U.. Odbite przez Investing.com

Olśniewający bieg Dolara, aby przyjść od usunięcia przyszłego roku jako wzrost poza U.. Odbite przez Investing.com

Olśniewający bieg Dolara, aby przyjść od usunięcia przyszłego roku jako wzrost poza U.. Odbite przez Investing.com

© Reuters

przez Yasin Ebrahim

Investing.com – Dolar trafił na najwyższy poziom w tym roku na początku tego tygodnia, jadąc na temat współtworzeń jastrzębskiego federalnego rezerwy Rezerwy i zanurzenie w euro, ale rajd Greenback może Peter out dalej rok jako wzrost na zewnątrz USA wznawia.

, ponieważ Fed wygląda na dokręcenie polityki pieniężnej, a wzrost gospodarczy w USA jest oczekiwany umiarkowany, wzrost w rozwiniętych gospodarkach, w tym w strefie euro odbicie, wgniecenie i ewentualnie odwrócenie postępu dolara w 2022.

“Mój widok jest następny Rok, zobaczymy odnowiony osłabienie w dolarach nie jako oskarżenia gospodarki amerykańskiej, ale jako lepszy względny wzrost gospodarczy [wyłania się przed Stanami Zjednoczonymi “Mark Luschini, prezes i główny oficer inwestycyjny Janney Capital Management powiedział. com w wywiadzie w tym tygodniu.

“To ostatni Rajd dolarowy prawdopodobnie wkracza i będzie osłabić w kampanii 2022, dodał Mark Luschini.

Rezerwy federalnej Wyświetlanie członków Fed Grzemiemy do pomysłu w górę, Dokręcanie polityki pieniężnej Wśród rosnących obaw o inflacji pomógł wspierać ostatni rajd w języku Greenback.

San Francisco Federal Reserve Bank Prezydent Mary Dalal powiedziała w środę, że będzie otwarta na przyspieszenie tempa wiązania Fed zwężający się, jeśli inflacja pozostała podwyższona, a wzrost miejsc pracy pozostał silny.

Podejmowanie 58% indeksu dolara, euro odegrał również dużą rolę w ostatnim rajdzie dolarowym.

Jednolita waluta opadła na trzy proste tygodnie, ponieważ handlowcy porzucili zakłady na jakąkolwiek formę zacieśnienia polityki pieniężnej EBC po świeżym ograniczeniach pandemicznych w Europie i bieżącego gołębiczego komentarza z banku centralnego.

“Wzrost gospodarczy strefy euro jest kwestionowane przez wariant delta, a wyraźna niechęć EBC w celu zmiany polityki stopy procentowej lub reżimu kupowania bondów nawet w obliczu zwiększonej inflacji”, zgodnie z Luschini.

, podczas gdy euro osiąga się Poziomy naversold i mogą być ustawione na odbicie – który sprzeciwiłoby się rajdowi w dolarach – niektóre ostrzega pojedynczą walutę pozostaje wrażliwy.

“Uważamy, że jest ono ożywione, ale w żaden sposób nie opisałoby go tak tanio”, ” – powiedział wcześniej w tym tygodniu.

.