Olej stabilny po zmieszaniu raportu Surowego Inwentaryzacji U.S. Reuters

Olej stabilny po zmieszaniu raportu Surowego Inwentaryzacji U.S. Reuters

Olej stabilny po zmieszaniu raportu Surowego Inwentaryzacji U.S. Reuters

© Reuters. Zdjęcie: Zbiorniki naftowe i gazowe są widoczne w magazynie olejowym w porcie w Zhuhai, Chiny 22 października 2018 r. Reuters / Ally Song

przez Laila Kearney

Nowy Jork (Reuters) -Oil ceny Studied w czwartek po dwa proste dni z zysków, które wzrosły na futures ropy na wysokości nie widziane w ciągu roku, po tygodniowych amerykańskich zapasach gwałtownie spadł, podczas gdy zapasy paliwa wzrosły więcej niż oczekiwano.

Brent Futures rozstrzygniętych na 71,31 USD za baryłkę, w dół 4 centów po dotknięciu najwyższego od maja 2019 r. Wcześniej w sesji. Surowy U.S. Seted w wysokości 68,81 USD za baryłkę, tracąc 2 centów. Ceny WTI wzrosły nawet 69,40 $, najsilniejsze od października 2018 r., Po zdobyciu 1,5% w poprzedniej sesji.

U.S. Surowe zapasy spadł o 5,1 mln baryłek w zeszłym tygodniu, w porównaniu z oczekiwaniami w celu zmniejszenia 2,4 miliona beczek, podczas gdy zapasy benzynowe wzrosły o 1,5 miliona beczek i zapasów destylatu, skoczyli o 3,7 mln baryłek. [OOŚ / S]

“Palili przez wiele surowych oleju i mieliśmy budowanie w benzyny i destylatu” Bob Yawger, dyrektor przyszłości energetycznych w Mizuho w Nowym Jorku. “Nie chcesz palić tak wiele surowych, a potem klienci tego nie chcą”.

Popyt benzynowy podskoczył w zeszłym miesiącu na zakupie panice po zamknięciu rurociągu kolonialnego, największe w USA wyrafinowane produkty linii, co oznaczało, że kierowcy byli mniej prawdopodobne, aby wypełnić swoje czołgi na weekend dnia pamięci, początek szczytowego sezonu jazdy .

“Zapotrzebowanie benzynowe nie było tydzień na tydzień, co może rozluźnić niektórych ludzi, ale wciąż jest solidny”, powiedział Phil Flynn, starszy analityk w cenie futures Group w Chicago.

Ceny ropy Risen w ostatnich dniach oczekiwań od prognostów, w tym organizację krajów eksportujących naftowych (OPEC) i jego sojuszników, że popyt na olej przekroczy podaży w drugiej połowie 2021.

OPEC + uzgodnione we wtorek, aby kontynuować plany złagodzenia dostaw Krzywa do lipca, podając ceny ropy na ropę, w oczekiwaniu na ulepszone zużycie.

Spotkanie OPEC + trwało 20 minut, najszybsze w historii Grupy, sugerując silną zgodność wśród członków i przekonanie, że popyt odzyskał się, gdy pandemikiem Covid-19 wykazuje znak polecenia.

Wspieranie ceny były spowolnieniem rozmów między Stanami Zjednoczonymi a Iranem nad programem jądrowym Teherana, który zmniejszył oczekiwania na powrót irańskich dostaw ropy na rynek w tym roku.

.