Olej przewodzą 3% jak Surowa konstrukcja USA odmawia odejścia przez Investing.com

Olej przewodzą 3% jak Surowa konstrukcja USA odmawia odejścia przez Investing.com

Olej przewodzą 3% jak Surowa konstrukcja USA odmawia odejścia przez Investing.com

© Reuters. (Nowy przez cały czas)

przez Barani Krishnan

Investing.com – do byków olejowych, pesky zbudować w akcje surowe USA po prostu odmawia odejścia.

Surs Stockpiles wzrosła przez piątą godzinę w ciągu sześciu tygodni, co tydzielne informacje o statusie naftowym Energii przez 29 października pokazano.

Budowa wzmocniona zapasy surowe o około 20 milionów beczek w ciągu ostatnich sześciu tygodni i zasugerował, że ceny w siedmioletniej wysokości spowalniały zakupy przez rafinerowanie materiału do produkcji paliwowych, takich jak benzyna i olej napędowy.

Analitycy śledzone przez Investing.com spodziewali się surowych zapasów do budowy o około 2,25 miliona baryłek w najnowszym tygodniu.

W przypadku rafinerii, przyjmowanie dostawy odroczonego ropy zamiast monitów może teraz zrobić bardziej ekonomiczny sens, biorąc pod uwagę “zataczonego” stanu surowych rynków, w których dłuższe umowy objęte zniżką na przedni miesiąc.

Rafineria Stawka wykorzystania w zeszłym tygodniu pozostała poniżej 90% do mocy.

“Rafineruje z pewnością przyczyniają się do surowej konstrukcji, próbując zablokować w beczkach do późniejszej dostawy w bardziej ekonomicznej stawce”, powiedział John Kilduff, partner założyciel w nowszym kapitale, funduszu Hedge Energy w Nowym Jorku.

Najnowsza konstrukcja surowej przyszła pomimo surowego przywozu spada przez 83 000 baryłek codziennie w zeszłym tygodniu lub netto 5,8 mln w ciągu tygodnia. Tymczasem eksport, odebrany przez 138 000 baryłek dziennie lub prawie 10 milionów.

Cushing, centrum pamięci masowej Oklahoma widziała kropla w pobliżu 1,0 miliona beczki, uderzając w nowy trzyletni niski. Razem powinni podjąć całkowitą surową inwentaryzację w dół, ale wystąpiła budowa.

EIA podniosła również szacunek produkcji Surowej USA do 11,5 miliona baryłek dziennie w zeszłym tygodniu, z poprzedniego 11,3 mln. Chociaż nie była to duża rewizja w górę, dodała do niedźwiedziowego tematu rynku.

. West Texas Intermediate, Surowy benchmark USA, wynosił 2,71 USD lub 3,2%, przy 81,20 USD za baryłkę do 1:01 PM ET (17:07 GMT). WTI trafił siedmioletnie wysokości powyżej 85 USD w zeszłym tygodniu.

London-Traded Brent Surowy, globalny benchmark do ropy, wynosił 2,39 USD lub 2,8%, w wysokości 82,33 USD. Brent uderzył w 86,70 $ w zeszłym tygodniu, zbliżający się do klucza 90 $ poszukiwanych byków rynkowych.

na stronie produktów paliwowych, destylaty, które obejmują wysokoprężne, widział ich pierwszą budowę w ciągu 10 tygodni, rosnące o 2,16 mln baryłek w porównaniu z prognozami dla rocy 1,25 mln.

Aby zrównoważyć budowę destylatów, benzyna przyciągnęła się o 1,49 mln baryłek w porównaniu z oczekiwanym spadkiem zaledwie 1,25 mln. Zapasy benzynowe spadły w sumie 11 milionów beczek w ciągu ostatnich czterech tygodni.

Niezależnie od środy Tumble, surowe ceny powinny otrzymać kolejny zwiększenie w czwartek, kiedy Grupa Producent OPEC + posiada swoje miesięczne spotkanie, aby zaprzeczyć zarzutu przez kraje spożywcze na więcej dostarczać.

“Big Daddy OPEC powróci jutro, by być killjoy do niedźwiedzi naftowych; możesz liczyć na to,” wyrzucony Kilduff.

26-narodowego OPEC + Alliance – które zespoły 13-członkowe organizacja krajów eksportujących ropy naftowej i ich 10 sojuszników – odmawia podniesienia produkcji przez więcej niż 400 000 baryłek codziennie w ramach paktu złożonego wcześniej w roku. Ale to było przed skokiem popytem podniósł wymagania rynkowe dla rurowego przez co najmniej milion baryłek dziennie, mówią eksperci z rynku energii.

. (Z dodatkowym raportowaniem samemu Bughedda)