Oil w górę, gdy upadek zapasów, zapotrzebowanie na paliwo dotyczy łatwości przez Investing.com

Oil w górę, gdy upadek zapasów, zapotrzebowanie na paliwo dotyczy łatwości przez Investing.com

Oil w górę, gdy upadek zapasów, zapotrzebowanie na paliwo dotyczy łatwości przez Investing.com

© Reuters.

przez Gina Lee

Investing.com – olej wzrósł w czwartek rano w Azji, kontynuując trend wzrostowy, ponieważ dane wykazały spadek w w zeszłym tygodniu upadek w zeszłym tygodniu. Ten łagodzący inwestor obraca, że ​​rosnące przypadki COVID-19 miało tłumienie zapotrzebowanie na paliwo.

Futures Olejów Brent wzrosły o 0,47% do 79,60 USD do 21:53 PM ET (2:53 AM GMT), a kontrakty terminowe WTI uzyskały 0,51% do 76,95 USD.

Chin, największy na świecie importer oleju, nadal walczy z wybuchem w zachodnim mieście Xi’an.

oleju handluje na najwyższym poziomie za miesiąc jako dane rządowe USA wskazywały na niższe zapasy ropy naftowej. Środowe dane dotyczące dostaw ropy naftowej z amerykańskiej administracji informacji Energii wykazały remont 3,576 mln baryłek na tydzień do 24 grudnia.

prognozy przygotowanych przez Investing.com przewidywano 3,233 miliona beczkę, podczas gdy 1,715 milionów lufy rysować został nagrany w zeszłym tygodniu.

Dane dotyczące dostaw ropy naftowej z Amerykańskiego Instytutu Petroleum wydał dzień przed pokazaniem losowania 3,090 mln baryłek.

Dane OOŚ wykazały, że magazyny benzynowe spadły o 1,459 mln baryłek.

“Rysuje się na boisku, które są wspierające,” Ponownie kapitał LLC Partner John Kilduff powiedział Reuters. “Nadal pełnimy się do produkcji krajowej, co jest pozytywne”.

Ekwador, Libia i Nigeria zadeklarowali siły wyższe na produkcji ropy naftowej z powodu problemów z konserwacją i wyłączeniem polu naftowym, co daje czarny płynny boost.

rosyjski wicepremier Aleksander Novak również powiedział również, że organizacja krajów eksportujących naftowych i sojuszników (OPEC +) opierał się wezwaniach US-LED do zwiększenia wyjścia, ponieważ chce zapewnić rynek z jasnymi wytycznymi, a nie odbiegającej od polityki w sprawie stopniowych wzrostów do produkcji. W międzyczasie

Inwestorzy chcą zobaczyć, jak przesuwa się spotkanie OPEC + z 4 stycznia. Spotkanie zobaczy kartel zdecydować, czy postępować z planowanym wzrostem produkcji w wysokości 400 000 baryłek dziennie w lutym 2022 r. Podczas ostatniego spotkania wcześniej w miesiącu, OPEC + postanowił zwiększyć produkcję do stycznia pomimo wzrostu wariantu COVID-19 OMICRON .

.