Oil up

Oil up

Oil up

© Reuters.

przez Gina Lee

Investing.com – Olej wzrósł w czwartek rano w Azji, z inwestorami zaskoczeni budową w dostawie ropy naftowej USA, ale nadal wspierane przez trwające napięcia na Bliskim Wschodzie.

Futures Olejów Brent wzrosły o 0,24% do 70,565 r. 1:43 PM ET (5:43 AM GMT), a kontrakty terminowe WTI zyskały 0,26% do 68,33 USD. Oba futures Brent i WTI spadły o ponad 2 baryłkę w środę.

US Dane dostaw ropy naftowej z amerykańskiej administracji informacji Energetycznej w środę pokazały budowę 3,636 milionów baryłek w ciągu tygodnia do Jul. 30. Prognozy przygotowane przez Investing.com przewidywały 3,102 mln baryłek, podczas gdy 4,089- Million-luf Draw został zarejestrowany w poprzednim tygodniu.

Dane dotyczące dostaw ropy naftowej z Amerykańskiego Instytutu Petroleum wydał dzień wcześniej pokazał remis 879 000 baryłek.

niektórych inwestorów, skupionych na Większa niż prognoza 5,292 mln baryłek w zapasach benzynowych.

“Upadek w USA Stopiles Gasoline do najniższego poziomu od listopada 2020 r. Sugeruje, że warunki zapotrzebowania na paliwo w USA są nadal dość sprężyste” Commonwealth Bank of Australia (OTC: CMWAY) powiedzieli w notatce. Oczekuje się, że

Ceny oleju Brent wzrośnie do 85 USD za baryłkę do czwartego kwartału jako pomieszczenia zapotrzebowania na oleju wzrost zasilania, dodana uwaga.

Najnowsze napięcia na Bliskim Wschodzie dały jednak czarny płyn doładowania.

“Wśród napięć naprzód wśród Iranów i światowych mocy w stosunku do ataku dronowego w zeszłym tygodniu, wydaje się, że rozmowy dotyczą branży jądrowej będą długie i mało prawdopodobne, aby zapewnić szybką ulgę sankcji dla Iranu,” Oanda starszy analityk Edward Moya powiedział Reuters.

Departament Stanu USA powiedział w środę, że wierzył, że Iran był za porwaniem flaby panamskiej Tankowiec Księżniczka asfaltowa w Zatoce Omanu, która wygląda w ostatni tydzień, ale nie można tego potwierdzić. Iran, jednak odmówił odpowiedzialności.

gdzie indziej w regionie, samolot izraelski uderzył w to, co wojsko kraju opisywane jako witryny rakietowe uruchomienie w południowym Libanie wcześniej w dniu, jako odpowiedź na wcześniejsze pożar pocisku w kierunku Izraela.

inwestorów koncentruje się również na pogodzie, z ryzykiem potencjalnego zakłóceń podaży wśród prognozy na więcej burz w Atlantyku wspierającego również ceny, powiedział Moya. National Oceanic i Administracja Atmosferyczna w środę zmieniała się w górę jego perspektywy na sezon huraganu Atlantyckiego 2021, z szacunkiem 65% szans na sezon powyżej wyżej i od trzech do pięciu głównych huraganów.

Ograniczenia zysków oleju było jednak wzrostem codziennych przypadków COVID-19, które skłoniły środki ograniczające w Chinach, największy na świecie Importer paliwa i zwilżono perspektywy zapotrzebowania na paliwo. Liczba przypadków COVID-19 na całym świecie przekazała również 200 milionów znaków od 5 sierpnia, zgodnie z danymi Uniwersytetu Johna Hopkinsa.

.