Occidental Petroleum Beat Szacuje szacunki dotyczące wyższych cen ropy przez Reuter

Occidental Petroleum Beat Szacuje szacunki dotyczące wyższych cen ropy przez Reuter

Occidental Petroleum Beat Szacuje szacunki dotyczące wyższych cen ropy przez Reuter

© Reuters. Plik Photo: Logo dla Occidental Vertoleum jest wyświetlany na ekranie na podłodze na Nowym Jorku (NYSE) w Nowym Jorku, USA, 30 kwietnia 2019 r Reuters / Brendan McDermid

Houston (Reuters) – Producent USA Occidental Petroleum Corp (NYSE: Oxy) bije szacunki rynku i więcej niż podwoiła jego zysk do 836 milionów dolarów w trzecim kwartale, od poprzednich trzech miesięcy, firma powiedziała w złożeniu.

Producentów olejowych Haven publikował wyższe wyniki w tym kwartale, jak ceny towarowe odbijają się z pandemii CoronaVirus.

Akcji Occidental, o 95% w tym roku, wzrósł ułamek w późnym czwartek handlu do 33,90 USD.

Occidental zgłoszony na akcję zarobki 65 centów w trzecim kwartale. Skorygowane zarobki były 87 centów, pokonując szacunek konsensusu na rynku 66 centów na akcję, zgodnie z danymi refinitiv. Producent miał stratę w wysokości 4.07 USD na akcję w tym samym okresie ubiegłego roku.

Occidental ma “generowane rekordowe przepływy pieniężne przed kapitałem obrotowym w każdym kwartale w tym roku, co pozwala nam zmniejszyć dług i wzmocnić nasz bilansowy arkusz”, powiedział naczelny Executive Vicki Hollub powiedział w oświadczeniu.

Occidental łączy grupę z amerykańskiego oleju Producenci korzystający z wpływów z wyższych cen ropy na obniżenie zadłużenia i zwiększają wolne przepływy pieniężne, z dystrybucją środków pieniężnych do akcjonariuszy Ostatnia kwartał wygenerował rekordowe zarobki, a spółka prognozować 480 mln USD zysk przed opodatkowaniem w tym kwartale.

Produkcja ropy i gazu czwartego kwartału może wynosić od 1,13 mln do 1,16 miliona beczek dziennie, firma, która powiedziała, że ​​spółka, płasko, że spółka, mieszkała, mieszkanie poniżej, mieszkanie poniżej Produkcja trzeciego kwartału z działalności kontynuowanej. Produkcja W basenie z perspektywy wynosi od 472 000 do 482 000 baryłek ropy naftowej i gazu dziennie, poniżej 49 000 baryłek trzeciego kwartału dziennie, powiedział.

.