Obszarowe implementacje \”Auto-Burn\’- nowej metody nagrywania BNB token na BSC przez Coinquora

Obszarowe implementacje \"Auto-Burn\'- nowej metody nagrywania BNB token na BSC przez Coinquora

Obszarowe implementacje \”Auto-Burn\’- nowej metody nagrywania BNB token na BSC przez Coinquora

Obszarowe narzędzia “Auto-Burn’a” Metoda BNB BNB Burn Burnance for BSC

Rozkłada nową procedurę nagrywania token BNB o nazwie Auto-Burn. Giełda będzie teraz spalić token BNB, zamiast jego kwartalnego palenia. Obok obrzeża zatrzyma się automatycznego oparzenia BNB, gdy obróbka cyrkulacyjna BNB spadnie poniżej 100 milionów.

Crypto Exchange Juggernaut Obszerka właśnie ogłosiła, że ​​zmieniła strategię spalania żetonów BNB z nową metodą o nazwie Auto-Burn.

Zgodnie z ogłoszeniem Giełda robi to, aby lepiej odzwierciedlać pełne wykorzystanie tokenu BNB na różnych produktach, które zapewnia koszty Smart Chain (BSC). Nowe podejście Auto-Burn BNB staje się dziś z dzisiaj z ogromnym wybuchem.

Przez tę implementację kosza obok nieustannie oparze tokeny BNB zamiast jego czwartego harmonogramu. Firma ma na celu przyniesienie napływu przejrzystości do Wspólnoty kosztowej przez nową procedurę wypalania samochodu.

Warto zwłaszcza, auto-spal się zabraknie konkurencyjnego spalania token BNB i być niezależny od wszystkich przychodów, które generuje koszty obok. Nastąpi to przy użyciu tokenu BNB z poczuciem uprawy ekosystemu kosza obok.

Komentowanie ruchu, Rzecznik kosztów kosztów obok,

Nasze ogłoszenie BNB Auto-Burn jest naturalnym następnym krokiem w podróży BNB i pomoże społeczności BNB rosnąć poprzez zapewnienie większej autonomii, przejrzystości i przewidywalności.

Dodatkowo, auto-palenie będzie nagrywać token BNB w oparciu o dynamikę swojej ceny i popytu na popyt za pomocą informacji o łańcuchu z BSC. W oparciu o to zjawisko, gdy moneta kosztowna (BNB) spada na rynek, ilość oparzenia BNB zwiększy się automatycznie, aby upewnić się, że szybkość spalania pozostaje stała.

Ponadto obok zatrzymuje się BNB Auto-Burn Gdy całkowita wartość obiegowa BNB spada poniżej 100 milionów. Tymczasem, w czasie prasy, BNB ma 168 milionów jako jego cyrkulacyjna dostawa.

Kontynuuj czytanie na Coinquora