Nowy raport z przestępstw IRS cytuje 3,5 mld USD w Crypto zajęty w 2020 r

Nowy raport z przestępstw IRS cytuje 3,5 mld USD w Crypto zajęty w 2020 r

Nowy raport z przestępstw IRS cytuje 3,5 mld USD w Crypto zajęty w 2020 r

Nowy raport przestępczości IRS cytuje 3,5 mld USD w Crypto przejętych w 2020

w nowym sprawozdaniu z USA Wewnętrzne Służby Revenue (IRS) wydane w czwartek, agencja zbierania podatków podkreśliła w dokumencie 49-stronicowym, że w 2020 r. Przejął ponad 3,5 USD Milion wartych Cryptonrens, co stanowiło 93% zajętych aktywów w ramach ich egzekwowania podatkowego.

IRS ma dedykowane cyberprzestępcze jednostki (CCU), które działało od kilku lat, a koncentruje się na technologiach internetowych, które umożliwiają przestępcom angażować się w nielegalne działania bez pojedynczej fizycznej lokalizacji, a także z stopniem pseudonimowości.

Zgodnie z raportem, większość przestępstw, że CCU realizuje niemal zawsze wiążą się z wykorzystaniem kryptowania, w celu ułatwienia walki karnej, które obejmują: oszustwa podatkowe, handel narkotykami, pranie pieniędzy i oszustwa druciane – składające się z większości 3,5 mld USD skonfiskowany ubiegłego roku.

Sukcesy Cyber-Cyber-związane z raportem egzekucyjnym obejmują:

zajęcie 1 mld USD w kryptokrencji z listopada 2020 Listopad Marketplace – Silk Road i jego założyciela aresztowania Mastermind Najdłuższe prania pieniędzy Operacja w ciemnej stronie internetowej przekonanie o byłym pracownikom Microsoft (NASDAQ: MSFT) pracownik do oszustwa milionów w kategoriach kart podarunkowych Microsoft i prania te fundusze za pomocą kryptokurburów w ramach Sekcji CCU Raport, Zespół Egzekucyjny IRS przedstawia zwiększanie uwagi na priorytety szkolenia oraz wdrażanie technologii inteligencji CryptoCurrency, Blockchain i Open-Source (OSINT) do rozwnania złożonych oszustw finansowych. I zamierzają zwiększyć, że zobowiązanie do prowadzenia kryptografii i cyberprzestrzeni, ponieważ krajobraz płatności cyfrowej rozwija się w przyszłości.

, aby zachować tempo I przygotuj się na tę ewentualność, IRS CCU ogłosił swoje plany rozpoczęcia zaawansowanej współpracy i Data Center (ACDC) w północnej dziewiczej okolicy w przyszłym roku. Szkwiatem tego centrum będzie zjednoczenie danych, technologii i wyspecjalizowanego personelu z całego Skarbu Państwa i rządu do pracy nad rozwiązaniami o wysokiej uderzeniu “… Chronić integralność systemów podatkowych i finansowych USA”.

Przywództwo Agencji dąży do stwierdzenia w sprawozdaniu, że uważa, że ​​integracja Wschodniego CCU z siedzibą w Waszyngtonie, DC i Cyberprzenkowanej Jednostce Supportium zapewni, że wkrótce zostanie utworzony ACDC o wyraźnym operacyjnym skupieniu i Utwórz rozwiązania zaawansowane, aby lepiej rozwiązać zbrodnie cyfrowe.

na flipside

jako przepisy Crypto są nadal w Limbo, Egzekwowanie IRS będzie musiało polegać na istniejących statutach, które mogą, lub nie, stosuje się do każdego zastosowania CryptoTurrency. Niektóre skazujące prawdopodobnie będą odwołani lub ewentualnie przewrócić się.

Dlaczego powinieneś obchodzić?

Urzędnicy krypto-egzekucyjni IRS mogą początkowo koncentrować się na działalności przestępczej, ale z pewnością zwrócą uwagę na codziennych inwestorach detalicznych takich jak my. Pamiętaj, aby spełnić wszystkie wymagania dotyczące raportowania podatkowego i rejestrowania w swojej geografii.

Newsletter poczty e-mail

Dołącz, aby uzyskać flipskide z Crypto

Uaktualnij skrzynkę odbiorczą i zdobądź nasze wybór edytorów Dailycoin 1x tydzień dostarczone prosto do skrzynki odbiorczej.

[Kontakt-Form-7] Zawsze możesz wypisać się za pomocą 1 kliknięcia.

Kontynuuj czytanie na Dailycoin