NOWY KOBIET PARTNERZY VENTURE, ustawione na debiut do 40 nowych projektów Defi przez Dalandoin

NOWY KOBIET PARTNERZY VENTURE, ustawione na debiut do 40 nowych projektów Defi przez Dalandoin

NOWY KOBIET PARTNERZY VENTURE, ustawione na debiut do 40 nowych projektów Defi przez Dalandoin

Nowy Obsługa Partnerzy Odtier Venture, ustawiony na debiut do 40 nowych projektów Defi

Nowy porządek, bezczesny inkubator Dao do wczesnego etapu decentralizowanych projektów finansowych, niedawno ogłoszono partnerstwo z obozem bazowym, jednym z wiodących projektów przyspieszenia Web3 należące do Outier Przedsięwzięcie.

Ogłoszenie zostało wydane publicznie za pośrednictwem komunikatu prasowego, który również zauważył, że oba podmioty są na skraju uruchamiania od 30 do 40 nowych projektów defibrusowych zbiorowo w ciągu najbliższych dwóch lat.

części oświadczenia prasowego ujawniło również, że głównym celem partnerstwa jest bardziej przechylony w kierunku jazdy innowacji Defi jeszcze bardziej. W szczególności, oświadczenie wskazuje na bieżące plany zbudowania aplikacji następnego gen, który zawiera wtyczki do Metaverse; Oznacza to, że aplikacja hybrydowa łączy się razem zarówno światów online, jak i offline.

Jednak osiągnięcie maksymalnej wydajności, Nowy projekt wykorzystuje istniejącą infrastrukturę i protokół nowego zamówienia, który obejmuje swoją sieć budowniczych, inwestorów i inteligentnych programistów kontraktowych.

Warto również zauważyć, że nowe zamówienie składa się z zespołu ekspertów, którzy podzielają wzajemną pasję do zbudowania aplikacji Defi z rosnącymi możliwościami wielu łańcuchów. Podobnie zespół chce wykorzystać swoją sieć ekspertów w poszerzaniu zakresu działania, aby uwzględnić inne zmienne cyfrowe, takie jak NFTS.

Biorąc pod uwagę, że projekty tej natury mogą przyjść na wielki koszt, Odstające przedsięwzięcie będzie finansować cały proces, uprzednio podniesiony ponad 250 milionów dolarów za uruchomieniowanie Web3.

, który powiedział, nowy porządek przyspieszy nowy projekt Defi Project za pośrednictwem tego, co opisano jako “Ecosystem-As-A-Service”. Innymi słowy, zespół, który zobaczy projekt od początku do końca, są te dostępne w domu.

Co ciekawe, Nowy porządek oznacza pierwszy projekt DAO, który będzie finansowany przez wyzwalne przedsięwzięcia; Dlatego zaznaczono swój debiut w przestrzeni Metaverse.

Nowy Zamówienie i Odstające przedsięwzięcia do zbadania nowych możliwości w “Metafi”, chyba że jesteś nowicjuszem, termin “Metafi” nie powinien być trudny do strawienia, w tak bardzo, jak to było po prostu ukute przez wyzwalne przedsięwzięcie w ramach ich ogólnego oczekiwania dla nowego partnerstwa.

Podczas gdy Metafi jest kombinacją Metaverse i World Defi, Odstające przedsięwzięcia jest optymistyczne dotyczące możliwości, które mogą pojawić się od bieżącego projektu. Na przykład ludzie odbierają teraz kredyty za pomocą NFTS jako zabezpieczenia; Podobnie, istnieje szereg osób handlujących NFT dla CryptoCurrency, sugerując, że istnieje rosnący rynek metafi.

Poza powyższymi możliwościami partnerstwo będzie również zbadać niewykorzystane aspekty Defi, a następnie urodzeni nowych produktów Defi i, co najważniejsze, Wprowadź nowe doświadczenie użytkownika do społeczności Web3 na dużej.

“Z wiodącej branży Web3 Commander Video i New Defi EcoSystem, nasz obóz bazowy Defibere uruchomi ekscytujące projekty, które przyniesie nowe produkty Defi i doświadczenia użytkownika do społeczności Web3, Cefi, Metaverses i więcej – powiedział Eden Dhaliwal, założyciela Nowego zamówienia.

Z drugiej strony, umowę o partnerstwie pojawiła się we właściwym czasie dla odstających przedsięwzięć, którzy pomimo ich ogromnej inwestycji w kilku projektach Defi, nie mogli również oczekiwać na ustalenie stopy w świecie Metaverse.

” Inwestujemy w Defi przez kilka lat, ale wymaga bardzo niezmiennego świadczenia usług i aktywacji ekosystemu, która wymaga własnego dedykowanego programu Basecamp. Nowe zamówienie Venture Dao było w stanie przynieść to razem w skalowalny sposób, a razem możemy naprawdę zdefiniować całą nową kategorię Defi, Metafi, ” Jamie Burke, dyrektor generalny, oddzielne przedsięwzięcia.

, podczas gdy partnerstwo jest nadal dzielne, przynajmniej oficjalnie, zdecentralizowany świat w dużych przewiduje jeszcze inny ekscytujący projekt, który mógłby zwiększyć podjęcie głównego nurtu Defi jako całości.

Newsletter poczty e-mail

Dołącz, aby uzyskać flipskide z Crypto

Uaktualnij skrzynkę odbiorczą i zdobądź nasze wybór edytorów Dailycoin 1x tydzień dostarczone prosto do skrzynki odbiorczej.

[Kontakt-Form-7] Zawsze możesz wypisać się za pomocą 1 kliknięcia.

Kontynuuj czytanie na Dailycoin