Nowy Jork Burmistrz-wybór Adams mówi, że weźmie pierwsze trzy wypłaty w Bitcoin przez Reuter

Nowy Jork Burmistrz-wybór Adams mówi, że weźmie pierwsze trzy wypłaty w Bitcoin przez Reuter

Nowy Jork Burmistrz-wybór Adams mówi, że weźmie pierwsze trzy wypłaty w Bitcoin przez Reuter

© Reuters. Plik Photo: Demokratyczny kandydat na Nowy Jork Burmistrz Eric Adams reaguje po uznaniu Victora na jego wyborczej imprezie Night Party w Brooklyn, Nowy Jork, US 2 listopada 2021. Reuters / Andrew Kelly

(Reuters) -New York Mayor-Eric Adams Powiedziawszy w czwartek wziąłby swoje pierwsze trzy wypłaty w Bitcoin i zasygnalizował swój zamiar, aby jego miasto “centrum przemysłu kryptowacyjnego” po tym, jak przebiega urząd w styczniu.

“W Nowym Jorku zawsze idziemy duże, więc zamierzam wziąć pierwsze trzy wypłaty w Bitcoin, kiedy zostanę burmistrzem”, napisałem Adams na Twitterze (NYSE: TWTR) Post. “NYC będzie centrum przemysłu kryptacyjnego i innych szybko rosnących, innowacyjnych branż! Poczekaj!”

Tweet burmistrza-wybierał w odpowiedzi na MIAMI burmistrza Francisa Suareza, który napisał w swoim przesłaniu na Twitterze, który wziął swój pierwszy wypłatę w Bitcoin, światu największa kryptokrencja. Suarez, który zdobył ponowne wybory we wtorek, był mistrzem CryptoCurrency, ustawiając swoje zabytki na budowaniu Miami w koncentrencję do innowacji CryptoCurrency.

Adams, Demokrata, stanie się drugim czarnym burmistrzem najbardziej zaludnionego miasta Stanów Zjednoczonych w styczniu po łatwym pokonaniu Republican Curtis Sliwa, założyciela Aniołów Strażników Cywilny Patrol bezpieczeństwa, we wtorkowych wyborach.

“Pokazuje, że Bitcoin przyciąga szeroką atrakcyjność i możesz teraz zawierać burmistrz Nowy Jork,” Edward Moya, starszy analityk targowy w FX Broker Oandam, powiedział o ogłoszeniu Adamsa.

“, ale w Koniec, Eric Adams nie jest bardzo wpływową osobą do kołysania ludzi, którzy są na ogrodzeniu, aby dołączyć do Cryptoverse – dodał.

Nie był to pierwszy raz, kiedy Adams podniósł perspektywę konkurencji kryptokurrenowej między dwoma miastami. Po wygranej. Demokratyczna nominacja dla burmistrza w czerwcu, dostarczył mowę zwycięstwa, w której przyniósł miasto stać się “centrum bitcoin” i “centrum całej technologii”.

“Miami, miałeś swój bieg”, powiedział.

Praca z Citycoins NonProfit, City Florida zaprezentowało kryptokrencję o nazwie Miamicoin w sierpniu. Citycoins wysyła 30% każdej stworzonej MIAMICOIN lub “wydobywczej” na komputerze konsumenta do miasta. Od września program wygenerował 7,1 mln USD na Miami, zgłoszono Washington Post.

wysiłków na rzecz przekształcenia Nowego Jorku w Crypto Hub może narysować kontroli z New York Adwokat General Letitia James, który niedawno uruchomił skracanie na niezarejestrowanych firm CryptoCurrency. W zeszłym tygodniu James ogłosił jej kandydaturę na gubernator Nowy Jork.

Bitcoin, który jest bardzo niestabilny, był handel około 61,260 $ przez Midafternoon w czwartek, w dół 3% w ciągu dnia.

.