Niższa ropa naftowa; OPEC + Spotkanie Looms duże przez Investing.com

Niższa ropa naftowa; OPEC + Spotkanie Looms duże przez Investing.com

Niższa ropa naftowa; OPEC + Spotkanie Looms duże przez Investing.com

© Reuters. Przez Piotra Pielęgniarka

Investing.com – ceny ropy naftowej wślizgnął się w piątek, na kursie dla negatywnego tygodnia jako bank handlowcy Ostatnie zyski w obliczu rosnących zapasów U.S.

Do 9:40 AM ET (1340 GMT), Surowe futures USA spadły o 0,6% w wysokości 82,31 USD za baryłkę, podczas gdy Brent Futures spadły o 0,4% za 83,31 USD za baryłkę. Obie umowy dotykły wieloletnich wysokości w poniedziałek, ale są ustawione na koniec 1,7% i 2,5% niższe, odpowiednio.

Is. Benzynowe futures RBOB RBOB wzrosły o 0,3% za 2,3655 USD A Galon.

Ceny ropy naftowej doprowadziły do ​​tego roku jako gospodarek na całym świecie, w szczególności gospodarki USA, największy na świecie konsument, wyzdrowieć z pandemii. Powiedział, że ceny spadły w tym tygodniu, zwłaszcza po środowych danych inwentaryzacji wykazywały surowe zapasy USA wzrosły przez bardziej niż oczekiwano 4,3 miliona beczek.

Dodanie do tego Week Wees był Iran stwierdzający, że rozmowy o ożywieniu umowy jądrowej zostaną wznowione do końca listopada. Umowa nad ambicjami jądrowymi Perski Perski przybliżyłoby usunięcie sankcji USA bliżej, potencjalnie pozwalającym do kraju, który posiada niektóre z największych rezerw naftowych na świecie, aby jeszcze raz eksportować na rynku globalnym.

Nadal, umowa, jeśli dwie strony mogą się spotkać, zajmie się czasem, a globalna sytuacja dostaw pozostanie ciasno.

Tymczasem, po wycinaniu cen dla dwóch miesięcy prostych, olejowy olejowy Saudi Aramco (SE: 2222) może podnieść oficjalną cenę sprzedaży za flagowy Arabski Lekki surowy o 30 centów do 90 centów w grudniu, według badania reuterów wydał piątek.

W przyszłym tygodniu skupia się na listopadowym posiedzeniu organizacji krajów eksportujących naftowych i jego sojuszników, w tym Rosji, grupa o nazwie OPEC +.

one Oczekuje się, że najlepsi producenci będą trzymać swój plan, aby dodać 400 000 baryłek dziennie dostaw każdego miesiąca do 2022 r Rokowe cięcia rekordowe.

Sugeruje to, że podaż będzie nadal odgrywać dokuczanie popytem w najbliższym terminie.

.