Niż się ropa naftowa; Uszkodzenia IDA ocenione przed OPEC + Spotkanie przez Investing.com

Niż się ropa naftowa; Uszkodzenia IDA ocenione przed OPEC + Spotkanie przez Investing.com

Niż się ropa naftowa; Uszkodzenia IDA ocenione przed OPEC + Spotkanie przez Investing.com

© Reuters. Przez Peter Pielęgniarka

Investing.com – Ceny ropy naftowej osłabione wtorki, ponieważ handlowcy oceniają szkody wyrządzone przez infrastrukturę do rafineryjnej U.. Huragan Ida przed spotkaniem OPEC +.

Do 9:20 AM ET (1320 GMT), Surowe Futures U. Oba benchmarki są na dobrej drodze dla pierwszej miesięcznej straty od marca.

U.. Benzynowe kontrakty futurowe RBOB były w dół 1,4% za 2,123 USD A Galon.

Hurricane Ida uderzył w amerykańskie wybrzeże zatokne w weekend, a handlowcy próbują obecnie obliczyć prawdopodobny wpływ na wyjście z odwiertów i wyjścia w sześciu rafineriach w Luizjanie, które przetwarzają prawie 2 miliony beczek na dzień surowego, około 12% zdolności do rafinacji USA.

“Będzie to przynajmniej kilka dni przynajmniej do powrotu do normalnego, ponieważ operatorzy będą musieli ocenić potencjalne uszkodzenia platform ofshore” wspomniane analitycy w ing, w notatce. “W przeszłości trwało dłużej, aby odzyskać zdolności do powrotu do normalności. Infrastruktura musi być oceniana pod kątem szkód, podczas gdy te rafinerujące, którzy stracili moc, będą musieli poczekać, aż zostanie przywrócona.”

Dodanie do negatywnych nastrojów było rozczarowujące wiadomości gospodarcze z Chin, największego importera naftowego na świecie, gdzie aktywność fabryczna rozszerzyła się w wolniejszym tempie w sierpniu w porównaniu z poprzednim miesiącem.

Kolejne spotkanie organizacji krajów eksportujących naftowych i jego sojusznicy, grupa znana jako OPEC +, rozpoczyna się w środę, z grupą najwyższych surowych producentów, których oczekuje się nacisnąć przed planowanym odrodzeniem produkcji ropy naftowej.

“Oznacza to, że 400m BBLS / D produkcji ropy naftowej zostanie przywrócony We wrześniu dodano ing.

przed tym, że inwestorzy spotkania czekają na dane dotyczące dostaw ropy naftowej USA z amerykańskiego Instytutu Naftowej, później w ciągu dnia, Z remisem około 2,8 miliona beczek oczekuje się, po remisie 1,6 miliona beczek w poprzednim tygodniu.

.