Niż się ropa naftowa; Rynek resetuje po silnych zyskach przez Investing.com

Niż się ropa naftowa; Rynek resetuje po silnych zyskach przez Investing.com

Niż się ropa naftowa; Rynek resetuje po silnych zyskach przez Investing.com

Przez Peter Pielęgniarka

Investing.com – Ceny ropy naftowej osłabione czwartek, przekazanie niektórych zysków po trzydniowym rajdzie, ze świeżymi ogniskami zakażeń Covid-19 nadal ważą na ogólnym nastrocie rynku.

Do 9:45 AM ET (1345 GMT), Surowe futures U. Oba benchmarki wzrosły o około 10% w ciągu pierwszych trzech dni tygodnia.

U.. Benzynowe kontrakty futurowe RBOB były w dół o 1% przy 2,2778 USD A Galon.

Obowiązuje o ogniskach Global Covid-19, w szczególności z udziałem szybkiego rozprzestrzeniania wariantu Delta, kontynuuj chmurę spojrzenia na zapotrzebowanie na paliwo i ogólnie towary.

Dodanie do pesymizmu Czwartek był wiadomością, że niektóre produkcyjne zostały przywrócone na platformie offshore w meksykańskich wodach prowadzonych przez państwową firmę ropą naftową Petroleos Mexicanos, po śmiertelnym ogniu w weekend zatrzymany wiercenia, cięcia wyjście przez ponad 400 000 baryłek dziennie.

Jednakże straty te są niewielkie w porównaniu z rokiem zysków do tej pory jako Global Economy, a U.S. największy na świecie konsument energetyczny, w szczególności.

Dane wydane wcześniej czwartek pokazał gospodarka U.S. Strona U.

Dodatkowo Administracja Informacji Energii USA odnotowała w środę, że amerykańskie surowe zapasy spadły w zeszłym tygodniu przez trzeci z kolejny tydzień, a ogólne zapotrzebowanie na paliwo wzrosły do ​​najbardziej od 2020 r.

Od Stanów Zjednoczonych, Podróże lotnicze gwałtownie w Indiach, Trzeci co największy odbiornik naftowy na świecie, ponieważ kraj odzyskuje z śmiertelnej fali Covid-19, co skutkuje kolcem popytem na paliwo odrzutowe.

Sprzedaż paliwa odrzutowa widziała największy wzrost miesiąca miesiąca W ponad roku, zgodnie z wstępnymi danymi przez pierwszą połowę sierpnia, chociaż nadal wynoszą 45% poniżej tego samego okresu w 2019 r.

Uwaga teraz zamienia się do Sympozjum Rezerwy Federalnej Jackson Hole, w szczególności przewodniczącego Jerome Powell’s Mówi, jak Wpływ na dolara wpłynie również na to, jak zachowuje się surowy rynek.

.