NFTS oferują entuzjastom technologicznym ryzykowne, ekscytujące możliwości coinquory

Dollar w dół, oznaki spowolnienia w chińskim ożywieniu gospodarczemu przez Investing.com

NFTS oferują entuzjastom technologicznym ryzykowne, ekscytujące możliwości coinquory

NFTS oferują entuzjastom technologicznym ryzykowne, ekscytujące możliwości

entuzjastów technicznych zwracają się do NFT, aby znaleźć ryzykowne i ekscytujące możliwości. NFTS okazują się “prawdziwie wyjątkowym doświadczeniem” dla niektórych kolekcjonerów. Ponadto NFT wygenerowali ponad 2,5 miliarda dolarów sprzedaży w sprzedaży 2021.

entuzjastów technologii zwracają się do NFT w poszukiwaniu ekscytujących nowych możliwości inwestycyjnych. W szczególności rynek NFT wygenerował ponad 2,5 mld USD do końca maja od początku roku.

konkretnie, NFTS lub Non-Funkcyjne żetony są cyfrowymi dziełami uwierzytelnionymi za pomocą technologii Blockchain. Ponadto te dzieła obejmują rysunki, animacje, muzykę, zdjęcia i filmy.

Chociaż niektóre techniki wybierają się do używania NFT jako inwestycji, inni wybierają zakup z innych powodów. Na przykład Brandon Kang, 25-letni Californian, posiada ponad 500 NFT, w tym cyfrowy utwór 50 000 $ przez elektroniczny muzyk.

Kang Wyświetla kolekcję NFT na ekraniach cyfrowych wokół jego domu. Również wyraził pragnienie odsprzedaży kilku kawałków z kolekcji, chcąc zachować większość. Kang …

Ten artykuł został po raz pierwszy opublikowany na Coinquora.com

Kontynuuj czytanie na Coinquora