NFTIME Blockchain Gears do rozdmuchiwania świata NFT, otwiera IDO wkrótce przez Coinquora

NFTIME Blockchain Gears do rozdmuchiwania świata NFT, otwiera IDO wkrótce przez Coinquora

NFTIME Blockchain Gears do rozdmuchiwania świata NFT, otwiera IDO wkrótce przez Coinquora

NFTIME Blockchain Gears Dmuchanie NFT World, Otwórz IDO Wkrótce

NFTITE otwiera IDO wkrótce. Sieć, w której użytkownicy mogą przechowywać wszystkie kolekcje NFT w jednym miejscu. NFTIME ma na celu zjednoczenie użytkowników Web 3.0 z jego przestrzenią mediów społecznościowych.

Non-Funkcyjne żetony (NFTS) Blowing przestrzeni Crypto. Projekty związane z NFTS wyrastają się obecnie jak grzyby. Network NFTIME jest jedną z sieci Crypto, które wykorzystują technologię Blockchain, aby utworzyć miejsce mediów społecznościowych, aby zjednoczyć użytkowników Web 3.0. Ponadto firma rozwija także meta Galeria w VR i AR.

NFTIME Zaprojektował swój system, w którym użytkownicy mogą zapisać swoją kolekcję NFT z dowolnej blokady na ich platformę. Dzięki temu użytkownicy sieci NFTime można łatwo znaleźć swoje kolekcje w jednym miejscu. Co najlepsze, firma nie pobiera żadnej opłaty na platformie, ale oczywiście będzie miała opłaty za gaz sieciowy, który jest powszechny w każdym krypcie ekosystem.

Pod względem technologii, rodzime aktywa firmy nie są jeszcze dostępne na rynku. Jednak planuje mieć IDO 15 grudnia z kilkoma rundami. To wydarzenie ma na celu ciągnięcie jak wielu inwestorów, aby dołączyć do Wspólnoty i być częścią rosnącej sieci NFTime.

NFTIME jest również aktywny w zakresie uczestnictwa w konferencjach i wydarzeniach Blockchain. Najnowsze wydarzenie, które NFTIME umieścił wygląd, był w Dubaj Expo Blockchain, który wydarzył się w ostatnich miesiącach. To wydarzenie jest jednym z największych wydarzeń Blockchain na świecie, gdzie słynne inwestorzy Crypto i Blockchain zbierają się do wymiany pomysłów i doświadczeń dotyczących Blockchain i CryptoCurrency.

Za jego przyszłe plany, Spółka ma na celu przyciągnięcie nominowanych przez Oscara, dane publiczne i górnych artystów w dzisiejszym czasie. Planuje również ponownie stworzyć wirtualną wersję pałacu Buckingham i Luwru. Te Miejsca wirtualnej rzeczywistości są sławnymi miejscami, które na pewno mogą być bardzo atrakcyjne dla oczu inwestorów i handlowców na całym świecie.

Ponadto NFTIME ma również na celu posiadanie pokazu mody Metaverse z markami luksusowymi, takimi jak Burberry, Louis Vuitton i Secret Victorii. W momencie pisania całkowitą ilość przemysłu NFT na podstawie Defillamy wynosi prawie 20,99 mld USD. Dzięki temu możemy powiedzieć, że przemysł NFT jest na przepięciu i jest to tylko kwestia czasu, zanim dominuje do przemysłu sztuki cyfrowej świata.

Kontynuuj czytanie na Coinquora