NFT kolekcjonerskie zabójstwa do debiutu w turnieju online Eve 2021 przez Coinquora

NFT kolekcjonerskie zabójstwa do debiutu w turnieju online Eve 2021 przez Coinquora

NFT kolekcjonerskie zabójstwa do debiutu w turnieju online Eve 2021 przez Coinquora

NFT kolekcjonerskie zabójstwa do debiutują w 2021 EVE Turniej online

Eve Online Alliance Tournament XVII Rozpoczyna się 6 listopada – 14 Gry CCP zadebiutów Kill Certyfikat NFT w 2021 EVE Online Sojuszu Uczestnicy konkurencji będą mogli ubiegać się, handlować i zbierać Nfts podczas turnieju dwutygodniowego.

Podczas turnieju Sojuszu XVII, zespoły z całego świata będą grać w największym turnieju Ewy roku. Eve Online, kultowa strategia sci-fi mmorpg z gier CCP, będzie debiutów NFT kolekcjonerskich zabija przy turnieju, który rozpocznie się od 6 listopada do 14 do listopada do 141001

w świetle tego, zabijają certyfikat NFTS zostaną wydane na energooszczędnej Tezos Blockchain by CCP gry. Postać, która uderza ostateczny cios, kwalifikuje się do certyfikatu Kill NFT, którą gracze mogą handlować i zbierać.

Wraz z pierwszym turniejiem w 2005 roku Sojusz Ewy Turniej był jednym z najwcześniejszych e-sportów w grach. W tym roku gracze otrzymają Kill Certificate NFTS po grze, aby upamiętnić swoje zaangażowanie w turnieju Siedemnastej Ewy Sojusznika.

Przede wszystkim Istnieje również 280 statków limitowanych na chwytaki, które są dostępne tylko dla mistrzów turnieju Alliance. W rzeczywistości te jedyny w swoim rodzaju statek kosmiczny był w centrum wielu najbardziej niesławnych historii Ewy, a kolekcjonerzy i Pvpers je doceniają.

W przebyciu do objęcia innowacyjności i zrównoważonego rozwoju, gry CCP wybrały Blockchain Tezos dla swoich NFTS. Oczywiście, w przeciwieństwie do typowego dowodu roboczego bloków, przełomowy dowód strony Tezosu Metoda używa dwa miliony razy mniej energii, aby zabezpieczyć swoją sieć. W rezultacie Tezos działa w sposób przyjazny dla środowiska, z niewielkim wykorzystaniem energii i niskim uderzeniem węgla.

Najlepsze we wszystkich, Eve Online to darmowa Statek kosmiczny MMORPG, gdzie gracze mogą wybrać własną trasę z mnóstwa alternatyw. W wiecznie rozwijającym się piaskownicy gra oferuje eksploracji kosmosowej, ogromne konflikty PVP i PVE oraz żywej gospodarki gracza.

Co więcej, EVE Online pozwala graczom angażować się w różnorodne zawody i działania, takie jak wojna, polityka, piractwo, handel i eksploracja, z setkami tysięcy innych osób obejmujących 7000 systemów gwiazd.

Aby podkreślić, Turniej Sojuszowy XVII to 40-team, 10-V-10, podwójna eliminacja, czterodniowa główna impreza, poprzedzona dwudniowym turniejem “podajnika” na początku tego roku. W sumie rywalizowało 80 zespołów, reprezentujących ponad 100 000 uprawnionych graczy.

Najbardziej godny uwagi, CCP połączył ponownie z EVE-NT, aby latać talentem odtwarzacza z całego świata do biura CCP w Reykjaviku, Islandii, gdzie wydarzenie zostanie przepłynięte na żywo na drwi. Zauważyć, konkurs Rozpoczął się w dniach 6 i 7 listopada i trwa do 14 listopada z finałami w niedzielę, 14 listopada 2021. Aby dowiedzieć się więcej o turnieju Alliance XVII, kliknij tutaj.

Kontynuuj czytanie na Coinquora