NFT Gra Games Cena Płótna w Korei Południowej Wśród Crash Bitcoin przez Coinquora

NFT Gra Games Cena Płótna w Korei Południowej Wśród Crash Bitcoin przez Coinquora

NFT Gra Games Cena Płótna w Korei Południowej Wśród Crash Bitcoin przez Coinquora

NFT gry Cena Cena Złożenia w Korei Południowej Wśród Crash Bitcoin

Korei Południowej Korei NFT Gry Cena spławiała Amid Bitcoin Crash Crash. Incydent został napędzany przez wariant OMICRON COVID-19, zgodnie z raportem. Dotyczyły również many Metaverse, Mana Decentral i Axie Infinity.

Zgodnie z raportem, pośród ciężkiej awarii Bitcoin w ostatni piątek, Akcje Gaming Gaming NFT w Korei Południowej pogrążyły się również poważnie w przestrzeni NFT. Teraz ludzie są w poważnych wątpliwości, czy dotknięte są ogólne nfts i polubienia Blockchain.

Nad weekend, cena Bitcoin (BTC) doświadczyła ogromnej zmienności, w której spędził ponad 20% na rynku. Drop downtrenski wpłynął na ogólną cenę, dzięki czemu spadnie poniżej 50 000 USD. Na podstawie raportu Rajd BTC Tym razem był ze względu na globalny spowolnienie rynku napędzanego przez wariant OMICRON COVID-19.

News dalej Twierdził, że otaczające lęki i niepewność przez Evergrande Chin może być przebiegiem powstania amerykańskiej inflacji w odniesieniu do wariantu OMICRON COVID-19.

profesor biznesu na Uniwersytecie Sejongu Kim Dae-Jong powiedział,

Ludzie przeniósł swoje pieniądze z dala od akcji ryzyka w bezpieczniejszych dolarze USA, jak oczekiwali, że U. Istnieje oryginalna wartość w NFTS i Metaverse, a ta wartość została już powszechnie uznana. Wszystko, co dobrze wykonane będzie nadal przetrwać bez względu na okoliczności.

Oprócz Bitcoin, innych technologii Blockchain, w tym Metaverse, Mana Decentral i osi Axie Infinity’s Dotknięte są również silnie. Ich wartość nasadka rynkowa spadła do ponad 20% w tym czasie. Tymczasem BTC, topory i Mana zaczęły odzyskać w tym tygodniu.

W momencie pisania, tylko w Korei Południowej ceny akcji Jeszcze nie odzyskałem. Wiele nadziei na szybkie wyzdrowienie wkrótce, gdy wskoczyli do NFT i Metaverse. Aby obniżyć długą historię, udziały innych gier opartych na NFT, w tym Gamevil, Games Kakao i Pearl Abyss również spadła odpowiednio o 30,9%, 22,3% i 18,7%.

Kontynuuj czytanie na Coinquora