Nasdaq futures w dół 220 pkt; Skarbiec daje wspinać się przed Powell Testimony przez Investing.com

Nasdaq futures w dół 220 pkt; Skarbiec daje wspinać się przed Powell Testimony przez Investing.com

Nasdaq futures w dół 220 pkt; Skarbiec daje wspinać się przed Powell Testimony przez Investing.com

© Reuters by Peter Pielęgniarka

Investing.com – Zasoby USA są widoczne do otwarcia niższe wtorek, dzięki kompozytowi TECH-Heavy Nasdaq szczególnie trudne uderzenie przez rentowności skarbowe.

o 7:05 AM ET (1105 GMT) Umowa DOW spadła o 140 punktów lub 0,4%, S & P 55 Futures handlowała 35 punktów lub 0,8%, niższe, podczas gdy Nasdaq 100 futures spadł o 220 punktów lub 1,5%.

Renchmark 10-letni plon Skarbowy wzrosła powyżej 1,54%, wspinając się na najwyższy poziom od czerwca, w następstwie zeszłego tygodnia zgromadzenia federalnego zgromadzenia. Wzrost ten zwiększył presję na wyceny magazynowe, zwłaszcza dla osób o słabym krótkoterminowym przepływie środków pieniężnych.

Krzesło Fed Jerome Powell ma ostrzeżenie później wtorek, w przemówieniu do Komitetu Bankowego Senatu, że ostatni wzrost inflacji może trwać dłużej niż przewidywano.

“Inflacja jest podwyższona i prawdopodobnie pozostanie tak w nadchodzących miesiącach przed moderowaniem” Powell powiedział, w swojej wypuszczanej mowie. “Ponieważ gospodarka nadal ponownie otwiera i wydawać zbiory, widzimy presję na wzrost cen, zwłaszcza ze względu na wąskie gardła w niektórych sektorach”.

Ważenie również na rynku jest potencjał do zamykania rządowego już w piątek, jeśli plan finansowania nie jest uzgodniony.

Dane ekonomiczne są w formie zaufania konsumentów CB, które ma wzrosnąć do 114,5 we wrześniu Sierpień 113.8, a Indeks cen domów S & P / Case-Shiller, który jest widziany, który przeniósł się w lipcu do 20% od 19,1% w miesiącu poprzednim.

w wiadomościach korporacyjnych, Micron Technology (NASDAQ: MU), producent frytek Oczekuje się, że technologia przechowywania danych zmienia wyniki czwartego kwartału wtorek, ale inwestorzy mogą zwracać większą uwagę na jego wytyczne, biorąc pod uwagę światowy niedobór układu.

Surowe ceny sprzedają wyższe wtorek, rosnące na szóstą kolejną sesję na temat obaw globalnego dostaw Crunch, gdy popyt podnosi się z łagodzeniem ograniczeń pandemicznych Covid-19.

Globalne dostawy pozostają ciasno po zakłócaniu produkcji Hurricane Ida w regionie Meksyku USA pod koniec sierpnia, podczas gdy członkowie organizacji krajów eksportujących ropy naftowej i ich sojuszników stopniowo zwiększa produkcję.

Inwestorzy oczekują teraz dane dotyczące dostaw ropy naftowej USA z Amerykańskiego Instytutu Petroleum, należne później w ciągu dnia, a także najnowszym światowym perspektyw naftowych OPEC.

Do 7:05 AM ET, U. Umowa Brent wzrosła o 0,7% do 79,30 $, osiągając najwyższą od października 2018 r., Po wspinaniu się o 1,8% w poniedziałek.

Dodatkowo, złote futures spadły o 1,1% do 1 732,20 USD / uncji, podczas gdy EUR / USD na 0,1% niższe do 1,1681.

.