Modz chce zabrudzić szczelinę między światem fizycznym a przestrzenią NFT przez Dalandoin

Modz chce zabrudzić szczelinę między światem fizycznym a przestrzenią NFT przez Dalandoin

Modz chce zabrudzić szczelinę między światem fizycznym a przestrzenią NFT przez Dalandoin

Modz chce wypełnić szczelinę między światem fizycznym a przestrzenią NFT

, pociąg NFT odeszli z stacji i działa przez jakiś czas i wydaje się, że tylko kilka osób, w tym wybranych kilku podmiotów korporacyjnych, był zdolny do rezerwowania miejsc od samego początku. Nie jest to niezwykłe, biorąc pod uwagę, że innowacja najnowocześniejsza dopiero niedawno rozpoczął rozwijanie swojej formy.

, które powiedzieli, łatwo jest zrozumieć rolę projektu Blockchain, takiego jak Modz, którego głównym celem jest wypełnienie luki między światem fizycznym a ogólnie przestrzeni NFT. Innymi słowy, aby stać się bramą, przez którą osoby fizyczne i jednostki korporacyjne mogą poruszać się po przestrzeni NFT.

W przypadku, gdy nie jesteś jeszcze zaznajomiony, Modz jest mody i styl życia skoncentrowany projekt NFT oparty na blokach Ethereum. To, co wyróżnia się, w przeciwieństwie do innych projektów nft, Modz nie polega na kapitalizacji rzadkości, aby zwiększyć jego wartość. Zamiast tego działa bardziej jak projekt wystawowy, umożliwiający członkom i partnerzy dostosować swoje żetony NFT, zwane Modz.

Podczas ekskluzywnego wywiadu z DailyCoin, Boris Raw i Daniel P., który odpowiednio służyć jako koordynator stwórcy ołowiu i wspólnotowy w Metzorze, omówił, w jaki sposób startowy jest nawigujący na wirtualnym świecie, a także catering do potrzeb innych marek.

Aby rozpocząć, Modz szczyci się byciem “marką”, co oznacza, że ​​poza projektem NFT rozpoczął się na misji, aby rozwijać nowy ruch w branży mody i stylu życia. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tych celach, wzięliśmy do nich głębokie nurkowanie w poprzedniej publikacji, którą możesz przeczytać tutaj.

MODZ dąży do “Wild” Współpraca

Jednym z głównych sposobów, w jakie modz spełnia Jego celem przynoszenia mody i stylu do blokowania Ethereum jest poprzez to, co Daniel opisał jako “Dzika współpraca”.

Podobnie jak w przypadku innych konwencjonalnych marek, współpraca jest niezbędna do wzrostu Modoza i jego ekspansji, jako taki, startup został już znaczących ruchy w tym kierunku. Uderzająco, Modz ostatnio współpracował z Tunesami i zakończył dyskusję , Etapy projektowe i testowe, oczekuje się, że wyniki zostaną zamieszkaniowe wkrótce.

Oprócz Tunes, Modz również chce rozpowszechniać swoje skrzydła i zaspokoić inne marki, jak, według Borisa i Daniela, “Modz jest świetną platformą Dla marek i NFT, aby się połączyć. ”

“, gdy Boris tworzy Modz, i rozmawialiśmy o tym w przedsprzedaż, wierzę, co widzieliśmy, był potencjał, a może punkt sprzedaży, w którym Modz może okazać się świetną platformą do współpracy.

Więc Byliśmy pierwotnie Myślenie o regularnych współpracych NFT, gdzie jednostki mogą współpracować z innymi kolekcjami lub z ludźmi w przestrzeni, takich jak wpływ, artystów lub twoich gościnnych artystów, czy cokolwiek “Daniel opracował.

Widzenie masywnej okazji, która leży w ramach współpracy na platformie, zespół postanowił zanurzyć się w nowe doświadczenia, biorąc pierwsze kroki do tunes na pokładzie, z zamiarem przybierającym więcej partnerów ruchomych do przodu.

Według Borisa i Daniela, natychmiastowym celem projektu jest “zamknięcie luki między światem fizycznym a przestrzenią NFT”. Dokładniej, celem jest skupienie się na branżach mody i stylu życia, wraz z markami w tej przestrzeni, przed rozszerzeniem do innych obszarów.

Rozszerzający się na temat współpracy, Daniel zauważył, że partnerstwa z najlepszymi psami w modzie Nike (NYSE: NKE) i Adidas (OTC: Addyy), może się nie zdarzyć w najbliższym czasie.

Według Daniela, powód tego więcej o reputacji, biorąc pod uwagę, że gospodarka zdecentralizowana jest nadal w dużej mierze nieuregulowana. W związku z tym trudno przewidzieć, jak długo zajmie osiągnięcie jakiejkolwiek formy współpracy z liderami w branżach mody i stylu życia.

“Pomimo naszego entuzjazmu dla Mszzy, nie myślimy, że Nike Modziec się już wkrótce się dzieje.

Więc nie zobaczysz ich w przestrzeni na następną, nie wiem, jak długo, ze względu na problemy z prawem i reputacją. Nie sądzę, żeby były gotowe, żeby jeszcze wejść, “wyjaśnił Daniel.

Na obecnie funkcje oczekiwania w przyszłości

, istniejące kolekcje MOZ są zaprojektowane przy użyciu modeli 2D, Boris wyjaśnił go że są trwające plany ewolucji MOZ z 2D do 3D. Oznacza to również, że w przeciwieństwie do tego, co zostało wyprodukowane do tej pory, Modz przejdzie do 360 Metaverse, z unikalnymi funkcjami, takimi jak niestandardowe noszenie zaprojektowane we współpracy z artystami Onboarded, a także unikalne krople dla posiadaczy Tokerenów Modoza.

Podczas początkowej mapy drogowej jest więcej niż w połowie drogi, mówi się również, że drużyna jest również pracuje nad mapą drogową 2.0, która według Daniela, przejdzie na żywo natychmiast po zakończeniu drogi 1.2 została owinięta.

Inne nadchodzące działania obejmują wprowadzenie do noszenia, które są ustawione na żywo w późniejszym terminie. Oprócz tego, zespół planuje również stworzenie niestandardowej wysokiej jakości Merch, który według Daniela będzie repliką tych noszonych w kilku zbiorach MOZZ. Podobnie istnieje plan stworzenia dodatkowego zestawu Merch z unikalnym kodem QR. Ten kod pozwoli członkom Zrealizuj kawałki odzieży IRL w przestrzeni NFT.

Zasadniczo, pierwsza partia Merch będzie częściami odzieżowymi z kolekcji MOZZ, podczas gdy druga partia, z drugiej strony, pozwala członkom odkupieniu Merch Prawdziwy Life dla ich Modoza.

Ponadto, Tokenomika Modoza to praca w toku, a według Daniela, w przeciwieństwie do większości projektów, zespół chce wdrożyć rodzimy token wyłącznie, aby opierać się na planowaniu strategicznym, a nie tylko dlatego, że oczekuje się od projektu jak ich.

“Uważam, że wiele projektów, które obecnie wdrażają, nie rozważa tego, co stanie się w przyszłości, jeśli to zrobią. Więc sprowadza się do braku planowania strategicznego. Chcielibyśmy być trochę więcej Zamyślony, przypuszczam, że będziemy potrzebować trochę czasu, aby dać ten proces myśl, “Daniel zauważył.

, podczas gdy istnieją plany uruchomienia tokenu Modoza na różnych giełdach, Decentraland wydaje się być najbardziej prawdopodobnym miejscem dla każdego przyszłego debiutu Dex.

Ostatecznie, Modz ustawia ton na przyszłość.

na flipside

Crypto i NFT przestrzeń jest nadal w dużej mierze nieuregulowana, dlatego, dlaczego partnerstwa z gigantycznymi korporacji mogą być bardzo trudne od początku. Modz nie ma jeszcze własnego natywnego tokena. Podczas gdy aktywa cyfrowego jest zazwyczaj punktem atrakcyjności dla inwestorów, brak każdego rodzimego tokena może sprawić, że ludzie kwestionują zdecentralizowany charakter platformy.

Dlaczego powinieneś obchodzić?

Podejście MODZ do NFTS jest wyjątkowym, a jako taki łączy członków do nowego świata możliwości, a także nowe wymiary sztuki. Wraz z rosnącym zainteresowaniem projektu, Modz dąży do stania się kolejną wielką rzeczą w wirtualnym świecie mody, zwłaszcza, że ​​wygląda na ustawienie nowego standardu merchandisingu marki.

Obejrzyj pełny wywiad tutaj:

Newsletter poczty e-mail

Dołącz, aby uzyskać flipskide z Crypto

Uaktualnij skrzynkę odbiorczą i zdobądź nasze wybór edytorów dailycoin 1x tydzień dostarczony prosto do skrzynki odbiorczej.

[Kontakt-Form-7] Zawsze możesz wypisać się za pomocą 1 kliknięcia.

Kontynuuj czytanie na Dailycoin