May Praca, Powell mówi, Lullulemon: 3 rzeczy do oglądania przez Investing.com

May Praca, Powell mówi, Lullulemon: 3 rzeczy do oglądania przez Investing.com

May Praca, Powell mówi, Lullulemon: 3 rzeczy do oglądania przez Investing.com

Investing.com – Rynki zamknięte niższe w czwartek nawet wśród dobrych wiadomości.

Rynek pracy wydaje się zdobyć tempa z roszczeniami bezrobotnymi i prywatną robotą, zyskuje dane dotyczące lepszych niż oczekiwano przed spodziewanym raportem płac bezfarmowych należnych piątek.

Czy Fed rozpocznij mówienie zwężającego się na spotkaniu z 15 czerwca …?

finansów był wyższy, ponieważ inwestorzy obstawiali się na korzystne tło dla zapasów, z nieuniknionym stekom w krzywej rentowności, ponieważ Fed Dokłada polityka.

zapasów energii wzrosły dzięki cen ropy, podczas gdy Tech Slid.

Czy nie możemy wymienić AMC Entertainment Holdings Inc (NYSE: JS-HOVER-ME-owijka “> AMC)? To się skończyło, to w dół, to kolejna kolejka do obrotu.

Tymczasem prezydent Joe Biden może być otwarty na znaczne zmiany w zakresie wielkości pakietu infrastruktury i sposobu, za jakie zostały zapłacone Aby wygrać republikanckie wsparcie, zgłoszono Washington Post.

Czekamy na letni piątek jutro.

Oto trzy rzeczy, które mogłyby wpływać na rynki:

1. Praca

USA ma rzucić 655 000 miejsc pracy W maju, ale po masywnej pomysku przez ekonomistów, którzy wie, co będzie numer. Pays niefarmowy przyszedł na 266 000 w kwietniu, daleko poniżej oszacowania przez 1 milion 6,1%. Liczby są należne o 8:30 ET (1230 GMT).

2. Powwow

Przewodniczący Rezerwy Federalnej Jerome Powell weźmie udział w dyskusji panelowej na temat banków centralnych i zmian klimatycznych z Christine Lagarde z Europejskiego Banku Centralnego, Gang Ludowy Bank Chin i Francois Villeroy de Galhau Banku Francji.

3. Dog lub pies?

Trzymaj oko na Lululemon Athletica Inc (NASDAQ: LULU) akcje po twórcy przekładni jogi zgłaszają zarobki po dziś blisko. Wytyczne to klucz po ostatniej prognozie firmy rozczarowany.