Macy\’s, Kohls, Nvidia Rise Premarket; Cisco Falls by Investing.com

Macy\'s, Kohls, Nvidia Rise Premarket; Cisco Falls by Investing.com

Macy\’s, Kohls, Nvidia Rise Premarket; Cisco Falls by Investing.com

© Reuters

przez Peter Pielęgniarka

Investing.com – Zapasy w centrum handlowym Premoets w czwartek, 18 listopada. Odśwież się do aktualizacji.

Cisco (NASDAQ: CSCO) Zasady spadły o 6,2% po prognozie ekspresu sprzętu sieciowego prognozy bieżącego kwartału przychodów poniżej oczekiwań, powołując się nie tylko na niedobór półprzewodnikowy, ale także wyższe koszty transportu i logistyki w łańcuchu dostaw.

NVIDIA (NASDAQ: NVDA) Wzrósł o 8,2% po największym twórcy na świecie grafiki i żetony AI prognozować przychody z czwartym kwartałem powyżej oczekiwań, oczekując silny wzrost działalności Centrum Danych.

Macy’s (NYSE: M) Wzrósł o 4,4% po tym, jak łańcuch store dział towarowy podniósł swój pełnoletni sprzedaż i perspektywy sprzedaży w czwartek, pomógł klientom zakupy na strój, gdy wracają do biur. Jest również uruchomienie własnej marki, Kurokowany rynek online, mający na celu cementowanie zysków dokonanych w zakupach online w ciągu ostatnich dwóch lat.

Kohls (NYSE: KSS) Wzrósł o 8% po tym, jak sprzedawca odnotował 16% skok w sprzedaży w trzecim kwartale, ponieważ kupujący szukali swoich ubrań i makijażu.

Secret Victoria’s (NYSE: VSCO) Wzrósł o 8,6% po spółce Bielizna zgłoszono silny wzrost przychodów kwartalnych i uniósł wytyczne czwartego kwartału.

Sonos (NASDAQ: SONO) Wzrósł o 2,5% po producencie wyrobów audio wyemitował silne wytyczne przychodów pełnookrotnie pomimo publikowania straty netto w ostatnim kwartale.

Boeing (NYSE: BA) Wzrosły 2% po tym, jak JPMorgan Chase ulepszył swoje stanowisko na producencie samolotu do “nadwagi” z “neutralnego”, przekształcając pozytywnie po raz pierwszy w 18 miesiącach, prawdopodobieństwa, że ​​Chiny wkrótce Pozwól jego 737 maxem wrócić do jego nieba.

JD.com (NASDAQ: JD) ADRS wzrosła o 2,6% po ujęciu e-commerce zgłoszoną wzrost przychodów kwartalnych ponad 25%, wzmocnione przez utrzymujące się zapotrzebowanie na zakupy online.

Coty (NYSE: Coty) Wzrośnie 0,3%, ponieważ firma kosmetyczna powiedziała sprzedaż odbiór w sklepach bez służby na lotnisku pomogłaby napędzać wzrost przychodów przez następne trzy lata.

Alibaba (NYSE: Baba) ADRS spadł o 6% po największym gigancie e-commerce w Chinach rozczarowani swoimi przychodami drugiego kwartału, jako konsumpcja w kraju zwolnione i ograniczenia łańcucha dostaw ważone.

.