LULULUMENT ATHLICTICA VS. ADIDAS: Który akcje odzieży sportowej jest lepsze kupić? Przez Stocknews.

LULULUMENT ATHLICTICA VS. ADIDAS: Który akcje odzieży sportowej jest lepsze kupić? Przez Stocknews.

LULULUMENT ATHLICTICA VS. ADIDAS: Który akcje odzieży sportowej jest lepsze kupić? Przez Stocknews.

© Reuters. LULULUMENT ATHLICTICA VS. ADIDAS: Który akcje odzieży sportowej jest lepsze kupić?

firm Athleisure byli świadkami silnego popytu i sprzedaży od czasu pandemii, ponieważ konsumenci zwracali większą uwagę na ich fitness i zdrowie. Oczekuje się, że sprzedawane są detalistariusze Athleisure Lullulon Athleticka (Lulu) i Adidas (OTC: Addyy) w nadchodzących miesiącach. Ale który z tych zapasów jest teraz lepszy? Przeczytaj więcej, aby się dowiedzieć. Adidas AG (DE: ADSGN) (Addyy) i Lululemon Athleticka Inc. (Lulu) są dwoma wybitnymi graczami w atlecznym branży odzieżowej. Z siedzibą w Niemczech, dodatki projekty, produkuje i rynki obuwia, odzieży, akcesoriów i narzędzi oraz produktów golfowych pod markami Adidas i Reebok. Sprzedaje za pośrednictwem firmowych sklepów detalicznych, mono-markowych sklepach franczyzowych, dystrybucji hurtowej i kanałach e-commerce. Z drugiej strony, Lulu projektuje, produkuje i dystrybuuje sportowców mężczyzn i kobiet odzież i akcesoria. Sprzedaje swoje produkty za pośrednictwem sklepów LULULUMENT i IVIVVA, sprzedaży sklepów i sprzedaży magazynów, studiach jogi, klubów zdrowia, centra fitness, aplikacje mobilne i witrynę e-commerce Lulululemon.com.

Ograniczenia dystansujące społeczne i blokady dokonały konsumentów konkurencyjnych koncentrują się na ich zdrowia i sprawności fizycznej i wykonują treningi w domu w ciągu ostatniego roku, napędzając popyt na odzież sportową, obuwia i pokrewne akcesoria. Sprzedaż e-commerce pomogła tych firmom pozostać w czasie pandemii. Również rosnące stawki szczepień świadczyły ludzi dołączonych do siłowni, centrów jogi, uprawiania sportów i innych zajęć na świeżym powietrzu. To ciągłe popyt ma zachętych spółek Athleisure do produkcji elastycznej i komfortowej odzieży, wprowadzają nową mody w synchronizacji ze zmieniającymi się trendami konsumentów i rozszerzyć swój rynek. Oczekuje się, że globalny rynek Athleisure wzrośnie w 8,6% CAGR i osiągnąć 549,41 USD Miliard o 2028. Tak, zarówno Addyy, jak i Lulu powinni skorzystać.

Podczas gdy Addyy stracił 18,7% w ciągu ostatnich trzech miesięcy, Lulu wzbudził 9,1%. Lulu jest wyraźnym zwycięzcą z negatywnymi zyskami w porównaniu z negatywnymi zwrotami w porównaniu z negatywnymi zwrotami w stosunku do ich ostatnich dziewięciu miesięcy. Ale który z tych zapasów jest teraz lepszy? Dowiedzmy się.

Kontynuuj czytanie na magazynach