Londyn\’s West End widzi wyciszony Boże Narodzenie handlu jako gryzie Omicron przez Reuters

Londyn\'s West End widzi wyciszony Boże Narodzenie handlu jako gryzie Omicron przez Reuters

Londyn\’s West End widzi wyciszony Boże Narodzenie handlu jako gryzie Omicron przez Reuters

© Reuters. Plik Foto: Kupujący Spójrz na produkty wewnątrz Selfridges On “Black Friday” w dzielnicy handlowej West End w Londynie, Wielkiej Brytanii, 26 listopada 2021. Reuters / Maj James / Plik Photo

Londyn (Reuters) – Główna dzielnica handlowa Londyn Przewidywali wyciszony ostatni weekend bożonarodzeniowych po ruchu klienta zanurzone w czwartek, z wysoce przekazującym Omicron Coronavirus Variant trzymając ludzi w domu.

Nowa firma końcowa, która reprezentuje 600 marek, restauracji i firm w Londynie West End, powiedział, że na czwartek spadł o 7% z poprzedniego tygodnia i w dół 32% z figur pandemicznych.

Wielkiej Brytanii po raz pierwszy wyraził troskę o Wariant Omicron w dniu 25 listopada i 9 grudnia, premier Boris Johnson nałożył trudniejsze ograniczenia Covid-19 w Anglii, zamawiając ludzi do pracy w domu, nosić maski w miejscach publicznych i używać przełęczy szczepionek spowolnić rozprzestrzenianie się.

“Wraz z rosnącymi przypadkami żmudnych zaufania konsumentów i planowane strajk rurki w sobotę, przewidujemy wyciszony ostatni weekend Bożego Narodzenia w czasie, gdy firmy West End powinni cieszyć się bardzo potrzebnym zwiększeniem,” CEO Jace Tyrrell powiedział w piątek.

Dołączył do wezwaniach do rządu w celu zapewnienia tymczasowego wsparcia finansowego dla firm rekreacyjnych w całej Wielkiej Brytanii.

brytyjskiej sprzedaży detalicznej wzrosła szybciej niż oczekiwano w zeszłym miesiącu, pomógł przez Black Friday zniżki, wczesne zakupy świąteczne i żadne ograniczenia blokady, które zamknęły wiele sklepów w ubiegłym roku, oficjalne figury pokazały w piątek.

Jednak Omicron zwiększyły obawy na Boże Narodzenie.

W środę, Elektryczne Curry Elektryczne Currys, powiedział, że jego rynek zmiękczył w ostatnich tygodniach, podczas gdy w czwartek online detalista mody Boohoo ostrzegł o rocznym zysku.

.