Lista konferencji Crypto i Blockchain w 2021 Zjednoczone Emiraty Arabskie przez Coinquora

Lista konferencji Crypto i Blockchain w 2021 Zjednoczone Emiraty Arabskie przez Coinquora

Lista konferencji Crypto i Blockchain w 2021 Zjednoczone Emiraty Arabskie przez Coinquora

Lista konferencji Crypto i Blockchain w 2021 UAE

Istnieje wiele wydarzeń Crypto i Blockchain, które są teraz utrzymywane w Dubai już teraz do końca 2021 r. Nadchodzą.

Zjednoczone Emiraty Arabskie (ZEA), zwłaszcza Dubaj, znane jest z przyjaznej pozycji w pomieszczeniach Crypto i Blockchain. Dubaj szybko stał się miastem, w którym jego organy zarządzające promują i wspierają przyjęcie Blockchain.

Ostatnio władza Dubai otworzyła nową wolną strefę dla firm oferujących, wydawania, aukcji i handlu Crypto. Ta nowa reguła otworzyła drzwi wielu firm na całym świecie, aby zwiększyć stosowanie Blockchain w Dubaju i UAE. Również wiele korzysta z miasta, który jest opisany jako wiodący na świecie Tech Hub City, aby przygotowywać pewne konferencje na temat przemysłu kryptoburrency i technologii za nim.

, ponieważ jest to trudne i mylące Aby śledzić to, co dzieje się w sektorze Crypto w mieście, ten artykuł podkreśla nadchodzące wydarzenia Crypto i Blockchain w Dubaju. Czytaj ten artykuł, aby wiedzieć, która konferencja dzieje się w tym mieście w najbliższych dniach.

Global Defi Investment Summit 2021

Global Defi Investment Summit to wydarzenie, które ma na celu wprowadzenie świadomości Ekosystemu Defi do Globalnej Wystawie. Wydarzenie stara się łączyć Blockchain i Cyfrowe wspólnoty aktywów na całym świecie i oczekuje, że most inwestorów do projektów Defi i odwrotnie.

Global Defi Investment Summit to dwukierunkowy program organizowany na podstawie wytycznych z ekspertów branżowych, z celem około 300+ członków. Rozpocznie się 11 października, 2021 i zakończy się 12 października 2021.

Crypto Expo Dubai 2021

Crypto Expo Dubai 2021 to konferencja, która zaprezentuje prowadzenie rynku Treść i aktualizacje przemysłu Crypto i Blockchain, które pomogą ludziom zbadać szanse inwestycyjne dostępne i bezpiecznie.

Jest to również 2-dniowe wydarzenie, które rozpocznie się 13 października 2021 r. I zakończy się 14 października 2021.

World of Web3 Summit 2021

World of Web3 Summit 2021 roszczenia są największym działaniem Blockchain Bliski wschód. Odbywa się od 14 października do 15 października w Dubaju.

Szczyt będzie zebrać ponad tysiąc liderów blokowych, deweloperów, handlowców Crypto, inwestorów, wpływów, głównych decydentów, menedżerów funduszy, VCS, Angel Investors i CEOS największych firm Blockchain i biura rodzinne w kultowej Atlantydzie Palma.

Future Blockchain Summit 2021

Future Blockchain Summit jest jednym z wiodących i największych festiwali Blockchain Hosted rządowych. Za trzecią edycję, Wydarzenie jest hostowane przez Smart Dubai w Dubai World Trade Center.

Jest to oficjalny impreza Blockchain Smart Dubai, siła napędowa za strategią Blockchain UAE, która łączy globalne firmy, uruchamianie bloków i podmioty rządowe na szczycie.

World Blockchain Summit Dubai 2021

Według organizatorów tego wydarzenia będzie chodzi o ponowne wyobrażanie sobie przyszłości finansowania z Crypto i Blockchain. Będzie to ponad 16 godzin i rozpocznie się 13 października 2021, a kończy się 14 października, 2021.

World Blockchain Summit Dubai 2021 (WBS 2021) jest wydarzeniem sieci, które obejmuje 500+ profesjonalistów wyższego szczebla z rządów i Firmy wraz z przewozowymi inwestorami, blokami ekspertów i programistów.

Crypto.People.defi 2021

Crypto.People.defi to wydarzenie, które odbędzie się w Dubaju 23 października. Konferencja Obejmuje rozmowy z przestępstwem wystawowym z najlepszymi liderami myśli i innowatorami branżowymi na tematy, takich jak kryptonaczki, płatności, regulacje, finanse zdecentralizowane (defi) i więcej.

Blockchain Economy Expo 2020 Dubai

Innym nadchodzącym wydarzeniem jest Blockchain Expo 2020 Dubaj. Dzieje się tak po raz pierwszy w historii świata Expo. Wydarzenie zgromadzi wspólnotę Blockchain w Dubaju, High-Tech Capital of Mena, w ramach Expo 2020 Dubaj w centrum wystawowym Dubaju w dniu 14 listopada i będzie blisko 15 listopada, 2021.

kontynuuje czytanie na Coinquora

.