Kwadratowy kwartalny zysk skacze na boost Bitcoin przez Reuters

Kwadratowy kwartalny zysk skacze na boost Bitcoin przez Reuters

Kwadratowy kwartalny zysk skacze na boost Bitcoin przez Reuters

© Reuters. Plik Photo: Jack Dorsey, dyrektor generalny Square i CEO Twittera, mówi podczas rozmowy z CNBC podążając za IPO dla Square Inc., na podłodze New York Giełdy Giełdy 19 listopada 2015. Reuters / Lucas Jackson

(Reuters) – Square Inc (NYSE: SQ) zgłosił prawie 60% wzrostu zysku brutto w trzecim kwartale w czwartek, napędzany przez skok w transakcjach Bitcoin w aplikacji gotówkowej usługi Pair-Pair Pair.

Firma płatności, która jest obecnie nabycia, płacić później Pioneer Afterpay Ltd za 29 miliardów dolarów, opublikowany zysk brutto w wysokości 1,13 mld USD w kwartale zakończył się 30 września. rok wcześniej.

, ale kwadrat z siedzibą w San Francisco powiedział przychody Bitcoin i zysk brutto zmniejszył się z poprzedniego kwartału jako względna stabilność w cenie Cryptourrency, doprowadziła do aktywności handlowej.

The.. Firma, prowadzona przez Twitter Inc (NYSE: TWTR) Top Boss Jack Dorsey, skorzystał w ciągu ostatniego roku od pandemicznego skoku w popycie na e-commerce od ludzi przebywających w domu.

Jego wolumenów płatności brutto, miarę transakcji przetwarzanych w aplikacji Cash, wzrosła 27% do 3,7 mld USD.

całkowitych przychodów netto podskoczył o 27% do 3,84 mld USD.

.